До мене тітка ставиться дуже тепло. Коли я був маленьким, вона часто балувала мене дорогими подарунками…

Моя тітонька завжди виглядала значно молодшою за свої роки, хоча їй зараз 49. У неї свій прибутковий бізнес. Паралельно вона здає нерухомість в оренду. Тож на відсутність грошей вона ніколи не скаржилася.

Походи в салони краси, косметологи та інші жіночі дурниці – звична справа для неї. Вона ретельно стежить за харчуванням, займається спортом і щодня медитує. Але при цьому з сім’єю у неї не склалося.

Тітка тричі була заміжня, і щоразу саме вона ініціювала розлучення. Я завжди дивився на неї радше з цікавістю, ніж із захопленням. Просто таких жінок я ніколи у своєму житті не зустрічав.

Моя мама, наприклад, абсолютно несхожа на свою сестру. Вона людина сімейна, справжня берегиня вогнища. Хоч тітка зрідка і витягує маму з буденної рутини, її спосіб життя їй не до душі.

До мене тітка ставиться дуже тепло. Коли я був маленьким, вона часто балувала мене дорогими подарунками, а на 18-річчя подарувала путівку за кордон. Завдяки їй я вперше побачив, як живуть люди в інших країнах.

Коли мені виповнювалося 20 років, я святкував свій день народження вдома. Прийшли найближчі друзі та родичі. Того дня тітонька познайомилася з усім моїм оточенням. І треба сказати, що вона хлопцям дуже сподобалася.

Ми довго спілкувалися про все на світі, але я навіть уявити не міг, що ця зустріч стане фатальною для мого друга. Тільки через кілька років я дізнався, що він почав спілкуватися з моєю тіткою мало не щодня.

І річ у тім, що між ними виникла симпатія. Мій друг не зізнавався мені протягом двох з половиною років! Просто уявіть, в якому я був шоці, а з’ясувалося все, коли моя тітка завагітніла.

Загалом, у це важко повірити, але вона народила в 49 років від мого 23-річного друга. Причому він від самого початку знав, що стане батьком, і навіть не відмовляв тітку від цієї ідеї.

Друг каже, що по-справжньому покохав мою тітку. Мовляв, коли почуття щирі, вік не перешкода. Я просто не розумію його. Усі мої аргументи здаються йому смішними. Друг вважає, що я в коханні нічого не розумію.

А мені починає здаватися, що тітка просто використовує його, намагається таким чином відстрочити свою старість. Моя мама теж спочатку не розуміла свою сестру, але коли вона народила, все змінилося.

За її словами, це подарунок долі. Адже жінки в такому віці народжують не так вже й часто. І зовсім неважливо, хто батько дитини. Головне, що в неї з’явилося життя. Я б не ліз у чужі стосунки, але це ж мій найкращий друг. І тепер я просто не розумію, як мені з ним спілкуватися

You cannot copy content of this page