До правди чоловік докопав сам, розкрив листування, дзвонив коханцю і, загалом, усе дізнався

У нас із чоловіком дуже складна ситуація. Про все звинувачує мене, і я визнаю, що я все це почала.

Але я винесла свій урок, усвідомила все і всіма силами намагаюся все виправити та змінити, а чоловік хоче жити так, як зараз, заради дітей, і кожен із нас своїм життям.

Справа в тому, що три роки тому через труднощі, що накопичилися, я піддалася слабкості і кинулася у вир з головою, пішла в нові стосунки на стороні, зраджувала чоловікові протягом декількох місяців.

Чоловік так само загнаний, замотаний і втомлений ні про що не знав. Я зрозуміла, що чиню погано, і що люблю чоловіка, припинила все і пішла з тієї роботи.

Через два роки про все дізнався чоловік. Почалося пекло. Скандали, закиди,

З величезним трудом і зусиллями, через нескінченні щирі розмови зуміли почути один одного і помиритися, вирішили не руйнувати сім’ю і почати все спочатку.

І ось сьогоднішній день, я випадково дізналася, що у чоловіка інша, вивела його на розмову і результат просто вразив – не пробачив, не забув, не пробачить, не забуде ніколи.

Відносин зі мною більше не хоче, розлучення та руйнування сім’ї теж, доки діти не виростуть.

У коханки, за його словами, схожа історія. Чоловік зрадник та зламана родина. Чоловік каже, що коханка його любить, що він любить її, що вони розуміють одне одного, підтримують, а я та її чоловік це просто помилка та бруд під ногами на дорозі життя.

На всі спроби розмовляти та миритися чоловік тільки відмахується і кидається цілими шматками з мого листування з коханцем.

У цьому теж частина моєї провини, тому що про це я чоловікові не розповіла і для нього моя зрада це був тільки інтим.

Насправді ж це був справжнісінький роман. До правди чоловік докопав сам, розкрив листування, дзвонив коханцю і, загалом, усе дізнався.

Розлучатися не хочу. Хочу зберегти сім’ю, що робити.

You cannot copy content of this page