Історії про кохання

До правди чоловік докопав сам, розкрив листування, дзвонив коханцю і, загалом, усе дізнався

У нас із чоловіком дуже складна ситуація. Про все звинувачує мене, і я визнаю, що я все це почала.

Але я винесла свій урок, усвідомила все і всіма силами намагаюся все виправити та змінити, а чоловік хоче жити так, як зараз, заради дітей, і кожен із нас своїм життям.

Справа в тому, що три роки тому через труднощі, що накопичилися, я піддалася слабкості і кинулася у вир з головою, пішла в нові стосунки на стороні, зраджувала чоловікові протягом декількох місяців.

Чоловік так само загнаний, замотаний і втомлений ні про що не знав. Я зрозуміла, що чиню погано, і що люблю чоловіка, припинила все і пішла з тієї роботи.

Через два роки про все дізнався чоловік. Почалося пекло. Скандали, закиди,

З величезним трудом і зусиллями, через нескінченні щирі розмови зуміли почути один одного і помиритися, вирішили не руйнувати сім’ю і почати все спочатку.

І ось сьогоднішній день, я випадково дізналася, що у чоловіка інша, вивела його на розмову і результат просто вразив – не пробачив, не забув, не пробачить, не забуде ніколи.

Відносин зі мною більше не хоче, розлучення та руйнування сім’ї теж, доки діти не виростуть.

У коханки, за його словами, схожа історія. Чоловік зрадник та зламана родина. Чоловік каже, що коханка його любить, що він любить її, що вони розуміють одне одного, підтримують, а я та її чоловік це просто помилка та бруд під ногами на дорозі життя.

На всі спроби розмовляти та миритися чоловік тільки відмахується і кидається цілими шматками з мого листування з коханцем.

У цьому теж частина моєї провини, тому що про це я чоловікові не розповіла і для нього моя зрада це був тільки інтим.

Насправді ж це був справжнісінький роман. До правди чоловік докопав сам, розкрив листування, дзвонив коханцю і, загалом, усе дізнався.

Розлучатися не хочу. Хочу зберегти сім’ю, що робити.

Вам також має сподобатись...