До речі, ви могли б навіть подумати, що я не цілувалася. Але ні, цілувалася

Я звичайна дівчина з типовими дівчачими забобонами. Переживаю щодо зовнішності, фігури. Хоча розумію, що все це неважливо, і я зайвий раз засмучую себе. Але все ж.

Можу заплакати від того, що вбила муху, а в неї ж сім’я. Обговорюю із подругами хлопців. Скільки себе пам’ятаю, мене завжди приваблювали хлопці. Вони мені подобалися. Я іноді навіть думала, що ось я закохалася.

Коли мені виповнилося 15 років, у всіх починалися перші стосунки, а я не маю. І це не тому, що я нікому не подобалася, чи мені ніхто не подобався.

Я просто не могла. Я ось дивилася на хлопця, думала, що він дуже гарний, можна і познайомитися. А коли знайомилася, почуття симпатії різко зникало.

Звичайно, були ситуації, коли хлопець виявлявся просто нецікавим та дурним. У цій ситуації моя ворожість у принципі зрозуміла.

Але ж були реально цікаві хлопці. Але мені з ними більше не хотілося спілкуватися. Вони жодних почуттів у мене не викликали.

Коли я бачу у власний бік взаємну симпатію, мене буквально дратує це почуття. У мене одразу неприязнь з’являється. Але ж це неадекватно.

До речі, ви могли б навіть подумати, що я не цілувалася. Але ні, цілувалася. Але в більшості випадків я була напідпитку. А твереза ​​я цього ніколи не хотіла.

Тепер нічого не змінилося. Мені подобаються хлопці, але абсолютно з ними нічого не хочу. Мені огидно. Мене вони дратують.

You cannot copy content of this page