Родинні історії

Дочка із зятем послухали це все, віддали їй ключі, речі свої зібрали знову і повернулися на орендовану квартиру…

На весіллі мої свати голосно заявили, що дарують молодим квартиру. Цьому рішенню всі дуже зраділи, і я в тому числі. Хоча сваха подарунок зробила лише на словах, оскільки переоформляти щось відмовилася.

Натякнула, що з переоформленням ще встигнуть, а поки нехай так поживуть, а що як розлучаться ще. Хоча молоді були дуже раді такій новині, бо не треба було більше платити за оренду і почали готуватися до переїзду.

Коли вони вже з речами приїхали на власну квартиру, туди ж приїхала і сваха, що допомогти. Насамперед вона почала з претензій, що квартиру потрібно добре прибрати, все помити, а вже потім речі завозити.

Виявилося, що вона з собою навіть побутову хімію захопила, щоб разом із новоспеченою невісткою все добре вимити. Потім вона почала проводити огляд привезених речей. Ліжко одразу забракувало, бо начебто у квартирі немає місця.

При цьому суворо заборонила прибрати диван, адже він “ще дуже нічого, пару років точно прослужить”. Дочка із зятем послухали це все, віддали їй ключі, речі свої зібрали знову і повернулися на орендовану квартиру.

Добре, що змогли домовитися про продовження оренди. Дочка мені потім все розповіла та пояснила, що такі подарунки їм не потрібні. Мовляв, ще заселитися не встигли, а свекруха там уже господарює та вирішує, що робити і як. А що буде далі?

Краще на орендованій квартирі жити, зате ніхто не вчить, як тобі жити. А далі планують підкопити та в кредит житло собі взяти. Щодо свахи, то вона дуже образилася на дітей. Вона ж квартирантів виселила.

На весіллі при всіх ключі молодим вручила, а вони тепер крутять носом. Крім того, вона наполягала, що квартира дітей, тому вони зобов’язані оплачувати і квартплату, і комунальні послуги.

А якщо не хочуть, то нехай самі квартиру в оренду здають. Я зазначила, що оскільки діти там не живуть, а квартира оформлена на неї, то й борги накопичуються на її ім’я.

Але ця вперта жінка почула тільки те, що квартира оформлена на неї, і з наскоку вигадала, ніби ми з донькою змовилися, щоб змусити її житло переоформити. Коротко кажучи, сваха дуже розлютилася і запевнила, що нічого нікому переписувати не стане..

А я тепер дивлюся на це і гадаю, що діти правильно вчинили, що там жити не стали. І як вони цю квартиру можуть в оренду здати, якщо їм там не можна навіть меблі старі викинути? Хвилює лише, хто буде борги потім за квартплату та комуналку виплачувати

Вам також має сподобатись...