Дочка радісно дякувала за подарунок, а зять сказав, що в подаровану квартиру не переїде

Скоро у моєї доньки народиться дитина. Вже кілька років молода сім’я живе в орендованій квартирі. Зараз вони майже всі гроші віддають за орендоване житло.

Але я Наташі відразу сказала, що дарую їй квартиру, яку ми з чоловіком для них купили. Минуло пару місяців, і ми вручили своїм дітям ключі від квартири.

Дочка була дуже рада, тому що орендоване житло коштує дорого, а умови там, м’яко кажучи, не найкращі для новонародженої дитини. Ось ми з чоловіком і пожвавішали.

А зять навіть вираз обличчя не змінив, сказав «спасибі» і все. Він гордий, бачте, всього хоче досягти сам. Це, звичайно, похвально, але мене турбує доля малюка.

Зараз Наташа і Сергій живуть в спальному районі, вони знімають двокімнатну квартиру. Молода сім’я відкладає якісь гроші на покупку власного житла. Але, живучи на зйомній квартирі, особливо не накопичити. Тим більше що продукти весь час дорожчають. А коли їх стане троє, буде ще важче.

Ми з чоловіком відкладали гроші на депозит не один рік. Хотіли купити собі квартиру на старості років. Але коли Наташа прийшла до нас із чудовою новиною про поповнення сім’ї, ми ні секунди не сумнівалися, що повинні допомогти донечці з житлом.

У нас була не вся сума, тож взяли невеликий кредит і купили двокімнатну квартиру в новобудові з ремонтом, туди тільки меблі треба завезти.

До дня народження дочки ми піднесли їй ключі від квартири. Наташа була так задоволена, зацілувала нас, дуже дякувала. Поки що квартира записана на чоловіка, але це формальності, житло належить Наташі і її чоловікові, так ми їм і сказали. Вони можуть вільно розпоряджатися квартирою і робити в ній будь-які перестановки.

На наступний день Наташа зателефонувала мені і сказала, що зять відмовляється в’їжджати в подаровану квартиру. Він не хоче бути нікому зобов’язаним. Каже, що через якийсь час я буду постійно у них вдома тинятися і він не зможе мене виставити.

Зараз він на своїй території, заробляє сам, житло оплачує теж сам. На дачу до нас не їздить, свята відзначає зі своїми батьками. Зять думає, що перестане бути повноправним господарем у своєму домі. А ми для них старалися.

You cannot copy content of this page