Дочка в передчутті відкривала коробку, а коли побачила, що всередині, мало не заплакала. Купа якихось незрозумілих речей з різким неприємним запахом секонд-хенду

Ми з чоловіком часто сваримося, і в цілому наші відносини не зовсім стабільні. Мені здається, це головна причина, через яку моя свекруха з такою байдужістю ставиться до нашої дочки.

Може, я вимагаю від неї занадто багато, але можна ж приділяти своїй онучці хоча б якусь увагу?

Ніна Іванівна живе в селі. У неї своє велике господарство, яке її годує. І, якщо чесно, годує досить непогано. Однак за всі ці роки (доньці нещодавно виповнилося 10 років) свекруха ні разу не подарувала своїй онучці нічого путнього.

Чого лукавити, часом вона просто дзвонить у свята і говорит із донькою від сили пару хвилин. А про те, щоб покликати внучку на літо в село ніколи навіть не йшлося!

Я розумію, що так не повинно бути. І мені здається, вже й донька якось неохоче спілкується з бабусею, відчуває, що її не люблять. Інша справа – сім’я сестри мого чоловіка. Там все по-іншому.

Її діти залюблені бабусею і буквально купаються в подарунках. Звичайно, вони живуть в одному селі, витрачатися на пересилку речей не потрібно! А нам Ніна Іванівна завжди говорить, що грошей немає, часи важкі.

Що ж, це її вибір. Але чому повинна страждати наша маленька дочка? Нещодавно у неї був її перший серйозний ювілей – 10 років. Вперше свекруха прислала нам посилку з подарунками.

Дочка в передчутті відкривала коробку, а коли побачила, що всередині, мало не заплакала. Купа якихось незрозумілих речей з різким неприємним запахом секонд-хенду. А вишенька на торті – маленька баночка малинового варення всередині одягу.

У мене дар мови пропав. Ні, я не проти подарувати одягу друге життя, але невже не можна було хоча б випрати речі перед відправкою? А про нещасну банку варення я взагалі мовчу.

У підсумку, з усього барахла доньці підійшов один-єдиний светр. Не розумію, за які такі заслуги Ніна Іванівна так поводиться по відношенню до нашої сім’ї.

Може, я занадто багато хочу? Так, я неідеальна невістка, але я завжди готова вислухати всі претензії і спробувати виправити ситуацію. А тут … Було б що виправляти!

Свекруха – жадібна людина, якій байдужа доля її рідної внучки. Таке відчуття, що вона спить і бачить, як ми з чоловіком розлучимося, і вона нарешті зможе забути про те, що у неї взагалі є внучка.

Чоловік тільки кричить на мене, мовляв, я теж буду в старості кожну копійку рахувати. Але як пояснити дочці, чому її бабуся так ставиться до неї?

You cannot copy content of this page