Родинні історії

Дочки по черзі дзвонили мені до Італії і скаржилися одна на одну, я поїхала додому, щоб розібратися

Останнім часом у моєму житті немає жодної хвилини спокою. Постійно дзвонить то одна донька, то друга. І вже цілий місяць.

Я не планувала їхати цього року додому, щоби заощадити гроші. Але доведеться. Адже доньки вимагають, щоб я вже зараз розділила спадщину і сказала, кому що дістанеться.

Я поїхала до Італії 6 років тому, коли моя старша дочка одружилася. Вони з чоловіком прийшли жити у мій дім. Молодша тоді навчалася в іншому місті, тож і жила там. Але нещодавно вона розписалася зі своїм хлопцем.

Молоді вирішили також піти жити у мій дім. Я думала, що для початку це чудовий варіант. Будинок у мене великий, дві родини знайдуть як розміститися.

Однак, моя старша дочка проти. Вона почала мені дзвонити та скаржитися, що не хоче, щоб молодята прийшли на все готове. Мовляв, вони там господарювали 6 років, не хочуть, щоби молоді свої порядки диктували.

Молодша дзвонить та скаржиться, що старша сестра розпоряджається несвоїм будинком. Через місяць постійних скарг я зібралася та приїхала додому.

Спочатку я планувала зібрати достатньо грошей, щоб купити обом дочкам по квартирі. Сама після цього думала повернутися до свого будинку і жити нарешті спокійно. Заради цього й поїхала за кордон, щоб допомогти дочкам.

Коли я приїхала, на мене одразу вилився ушат нових скарг. Поговорити з ними було важко. Я зрозуміла, що в одному будинку їм не буде життя.

Грошей у мене зараз лише на одну квартиру. Я запропонувала купити поки що старшій власну оселю, щоб молодша змогла жити в будинку. А за кілька років купимо другу квартиру.

Але тут молодша не погодилася. Вона сказала, що коли старша стільки років у будинку жила, то нехай так і залишається, а квартира має бути їй. Звичайно, старша так не захотіла.

Вони пропонують мені продати будинок і купити одразу дві квартири. Але як же я його продам? Куди мені потім повертатись? Не хочеться цього робити, але що ще зробити не знаю. Не думала я, що рідні доньки завдадуть мені стільки клопоту.

Підкажіть, як все правильно зробити?

 

Вам також має сподобатись...