Донька надихнулася моєю ідеєю. Нова однокласниця доньки спершу неймовірно соромилася і не хотіла йти з в торговий центр…

Я виростила дитину з величезним і добрим серцем. В той день вона розглядала в інтернет-магазині зимові чобітки. Дівчинка гортала сторінку за сторінкою, оцінювала фотографії взуття, збільшувала картинки.

Вона показала мені одну з картинок. Я подивилася в екран телефона, але увагу привернуло не взуття, а вартість чобіт. Вони були досить дорогі, про що я і сказала доньці. Зарплата в мене та чоловіка не дуже велика.

І хоча сума загалом була підйомною, але точно пристойною. Донька спочатку насупила щічки, а потім задоволено видала, що збере на них гроші. Я не змогла відмовити такій привабливій пропозиції, тому погодилася.

Через місяць я помітила, що дочка повертається зі школи незадоволеною. Вона розповідала, що до них у клас перевелася новенька. За словами доньки, хороша і розумна дівчинка, але інша на неї накинулася одразу.

Все через дешеві речі, в яких вона ходила. Я подумки пораділа, що моя донька росте настільки чуйною дівчиною. Водночас бачила, що моя дитина може не тільки не дати себе образити, а й захистити інших.

Це дуже лестило мені. Я пишалася, що в доньки таке велике серце. Я запропонувала дати трохи грошей, щоб донька з тією дівчинкою сходили на шопінг. Донька надихнулася моєю ідеєю.

Нова однокласниця доньки спершу неймовірно соромилася і не хотіла йти з в торговий центр. Хоча вона переконувала її, що вони просто прогуляються або заглянуть у кіно. Дівчинка з бідної сім’ї.

Вона боялася, що моя донька обдурить її і якимось чином виставить на посміховисько. Адже саме так з нею і вчинили колишні однокласники. Її мама тягнула сім’ю як могла, а батька у неї не було.

Зате було цілих п’ять братів і ще одна сестра. Цю інформацію дівчинка і розповіла моїй дочці, коли вони нарешті зустрілися. Вона відмовлялася брати хоч щось, але моя донька дуже наполеглива, тому все ж таки вмовила її.

Дівчата чудово провели час. Дівчинка навіть розповіла доньці, що її запросив на прогулянку хлопчик із паралельного класу. Але моя доньк думала тільки про те, що її нова подруга досі залишається в безбожно старому взутті.

Такому страшному, що без сліз не поглянеш. У цей момент вона прийняла найскладніше для себе рішення. Вона витратила всі відкладені гроші на подарунок для нової подруги. Купила їй стильні новенькі черевики.

Про це донька поквапилася розповісти мені і батькові. Чоловік, щоправда, не розділив ентузіазму нашої донечки, але я обійняла доньку і сказала, що пишаюся нею. На вихідних вона прокинулася в гарному настрої.

Її все ще не відпускало щастя від того вчинку, що вона зробила, але потім донька помітила поруч із ліжком велику коробку. Вона ледве торкнулася її рукою, як уже зрозуміла, що там такі бажані чобітки.

You cannot copy content of this page