Досі середня сестра не хоче працювати, а перебивається дитячими грошима і раз на тиждень на чотири години їздить до салону краси

Моїй сестрі 38 років є дві дочки. Сестра ніде до ладу не працює освіти 9 класів та курси.

Життя її почалося з барів та дискотек, де вона й зустріла свого чоловіка бармена. Мама була незадоволена поведінкою сестри, намагалася з нею розмовляти і пояснити, що у 13 років дівчинка повинна здобути хоча б середню освіту і знайти собі роботу, але сестра їй відповідала: «Ти мені не мати, просто в пологовому будинку мене переплутали з твоєю дитиною».

Мама їй говорила: «ні, я народжувала тебе одна, у пологовому будинку нікого не було». Тоді мама отримувала у відповідь: “Ти погана мати і любиш старшу сестру і молодшу сестру, а ще молодшого брата, яких можна було б і віддати”.

Тоді мама виходила з себе і починала кричати на неї, говорячи: «чого тобі не вистачає?». Задоволена сестра складала мамі список, а та готова була все це купувати та виконувати, але її зупиняло тільки те, що нас у мами четверо.

У результаті сестра пішла з дому після 9 класу, сказавши, що їй набридло жити за таких умов разом із нами.

Першу дитину сестра народила у 18 років. Тоді вона нагадала про себе. Тоді мама працювала на двох роботах і передавала їй гроші та одяг для онуки, але сестрі та її чоловікові цього було мало.

Так тривало 5 років, доки я не втрутилася. Мама перестала передавати гроші та одяг. Через рік я дізналася, що я вагітна. Мама почала стрибати навколо мене, на що я твердо сказала, щоб мама жила для себе та займалася своєю дачею.

Через півроку сестра повідомляє, що вона теж вагітна, але мама не відреагувала, чоловік сестри розлютився і побив її. Так тривало ще 5 років.

Чоловік сестру бив і побиту викидав з машини спочатку вагітною та з маленькою донькою, а потім коли сестра народила ще доньку, то вже з двома.

Сестра повзала у нього в ногах і благала його, але він штовхав її при всьому дворі. Говорити і пояснювати їй щось було марно. В результаті одного разу взимку він так викинув її та напівроздягнутих дітей з машини, сказавши, що вони йому набридли, і він собі знайшов іншу.

Через рік він із нею розлучивя. Весь цей час за її дітьми стежила і одягала я, старша сестра і мама, а вона типу від горя бігала по стриптиз барах і сиділа там до ранку, а вранці з моторошним перегаром приходила додому.

Коли починали їй щось говорити, вона закочувала істерику, що ми винні у її горі та жінки, які увели її чоловіка. Ще й друзі його винні, а вона бідна нещасна його одягала, взувала, годувала та освіту його сплатила.

Мені це набридло, і я сказала, що якщо вона не перестане гуляти і не почне працювати, то я викликаю опіку. Сестра перестала пити та гуляти, але дітей годувати та одягати так і не стала.

Старшу дочку її одягала наша старша сестра, а молодшу її дочку одягала я, бо в мого сина та племінниці рік різниці, а одяг уні, який і для дівчаток, і для хлопчиків підходить. Єдине, тоді він був дорожчим, але вийшовши раніше з декрету, мені зарплата дозволяла.

Далі стало ще гірше. Через обстановку будинку моє захворювання загострилося, і довелося звільнитися. Я довго й уперто шукала собі роботу, брати на роботу брали, оскільки я маю вищу освіту, але коли доходила справа до питань про моє здоров’я, я чесно відповідала.

У результаті довелося зробити другу групу. Сестра зробила подарунок, виписала дочок від свекрухи та прописала до нас зі словами: «Мама Таня обіцяла приватизувати квртиру та подарувати її мені та своїм онукам».

У результаті старша її дочка почала пити у 13 років, коли вона її відправила до батька жити, молодшу годую я, а одягає старша наша сестра та її доька.

Досі середня сестра не хоче працювати, а перебивається дитячими грошима і раз на тиждень на чотири години їздить до салону краси, де робить манікюр та педикюр.

Чоловік її та батько дівчаток аліменти не платить і ніколи не платив. Його мати лише постійно знімала з онучок дорогі речі та віддавала їх назад у старих, а часом із вошами.

Середній сестрі я багато разів говорила, щоб вона взялася за розум, але постійно чую на свою адресу лише образи.

Каже, що їй ворожка сказала, що її коханий чоловік до неї повернеться після того, як з її життя підуть троє жінок, які зробили відворот для її чоловіка. Тоді я зрозуміла до кінця, що у сестри не все гаразд із головою.

You cannot copy content of this page