Родинні історії

Досить довго я думав, що, можливо, вчинив з колишньою неправильно. Можливо вона подумала, що я їй так помстився, але це зовсім так…

Я зі своєю дружиною розлучився два роки тому. Вона вирішила повернутися до хлопця, з яким у неї трапилося «велике перше кохання». Одним із аргументів було те, що я неквапливий та флегматичний.

Я працюю в ІТ-сфері, то ж мав животик, був трохи ледарем та витрачав купу часу на комп’ютерні ігри. Водночас я був досить добрим та податливим. Коли дружин пішла, то я не розумів, чи дійсно зі мною було так погано.

Хоча я думаю, що тут ще могли бути замішані гроші. На той час я заробляв не так, щоб дуже багато. Словом, постійні сварки зробили свою справу – розійшлися.

Але минуло два роки, і колишня дружина сама написала мені, бо захотіла повернутися. Я попросив її якось пояснити таке її рішення, вона неохоче розповіла про те, що її «перший» виявився хорошим лише на словах.

Вона також побачила у соціальних мережах, як я змінився. Наш розрив був для мене дуже важким, але це підштовхнуло мене до переосмислення свого життя, і колись вгодований айтішник пішов у спортзал, змінив роботу та забув про відеоігри.

Почав більше подорожувати та набиратися вражень. Само собою, ділився цим усім у себе в соцмережах. Тепер я підтягнутий, добре одягнений та щасливий. Звичайно, я зрозумів, чому колишня хоче повернутися.

Попри те, що колишня симпатична, все ж таки якихось два роки тому вона зовсім в мене не вірила. То що змінилося зараз? Ми зустрілися у ресторані, я приніс її улюблені квіти.

Те, що я побачив, трохи мене збентежило. Колишня втратила свої форми, обпливла, використала надто багато косметики і відчайдушно намагалася знову мені сподобатися. Робила все, на що я раніше не міг навіть розраховувати.

Я за все заплатив, ми ще трохи погуляли, розмова була вимушена, і раптом я зрозумів, що моє уявлення про колишню повністю змінилися. Тепер вона зовсім не відповідає тому, що я хотів би бачити.

Я попрощався з нею та поїхав додому. Поступово наше спілкування зійшло на нуль. Досить довго я думав, що, можливо, вчинив з колишньою неправильно. Можливо вона подумала, що я їй так помстився, але це зовсім так.

Аналізуючи ситуацію, я дійшов висновку, що нам справді треба було розійтися. Саме для того, щоб замість постійної критики один одного спрямувати зусилля на власний розвиток.

Я за ці роки багато чого зробив і змінився, то колишня вирішила просто повернутися в минуле і все. Навіть її зовнішність сказала про це. У результаті я зрозумів, що я змінився, а колишня цей бар’єр не подужала, тому тепер нам не по дорозі.

Вам також має сподобатись...