Дратує листування чоловіка з іншою жінкою

Можна сказати, що з чоловіком мені пощастило. Мій чоловік практично ідеальний!

Тільки зовсім ідеальних людей, на жаль, не буває. Ось і у нього є один маленький недолік – надмірна доброзичливість. Зараз поясню, чому я вважаю це недоліком.

Микита постійно водить дружбу з різними жінками. І хоча в їх спілкуванні немає ні найменшого натяку на флірт, мене цей факт пригнічує.

З одною своєю колишньою колегою він і до цього дня має звичку регулярно вести переписку. І хоча Соня заміжня і живе за кордоном, здається, ніби вона постійно незримо присутня в нашому житті. Втім, чому здається? Так воно і є!

Якщо на роботі відбувається щось надзвичайне або по дорозі додому він потрапить в якусь кумедну ситуацію, про це моментально дізнаються відразу дві жінки: я і його колишня колега.

Якщо він повинен прийняти серйозне рішення з якого-небудь питання, моїх порад йому недостатньо. Консультація з Сонею обов’язково відбудеться, можна навіть не сумніватися.

Іноді він навіть радиться з нею про те, що стосується лише нас двох. Мене це дуже зачіпає!

Повторюся, як чоловік він просто ідеальний. І обов’язки по дому ми ділимо порівну, і заробляє пристойно, і увагу як жінці мені приділяє – постійно то в кіно зводить, то на романтичну вечерю. Але мене все одно злить те, що спілкування зі мною йому недостатньо.

Розумію, що це нерозумно, але я ревную його до цієї Соні більше, ніж до будь-якої іншої дівчини, з якими він контактує. Ось поясніть, чого йому бракує? Навіщо йому постійно з нею листуватися?

You cannot copy content of this page