Дружина брата почала скаржитися, що він у 55 років кардинально змінився, став краще виглядати та постійно пропадає в телефоні

Все почалося з дзвінка Ольги, братової дружини. Та, як завжди, запрошувала Ангелину в гості на чай. Тільки цього разу вона додала, що їм треба дещо обговорити наодинці. Нічого не розуміючи, але відчуваючи щиру цікавість, Ангеліна вирушила до будинку сім’ї старшого брата.

На щастя, у неї з Олегом завжди були добрі стосунки. Навіть через десятки років, вже люди за 50, дух взаємопідтримки між сім’ями нікуди не йшов. Навіть чоловік Ангелини дружив з Олегом і раз на місяць вибирався з ним кудись за місто.

Однак після приходу в гості Ангеліна зрозуміла, що одним чаєм не обійдеться. Ольга виглядала дуже пригніченою, і, мабуть, давно вже приховувала свій стан. Вся справа була в Олегу. Останні півроку той став зовсім іншим, і це явно не було пов’язане зі ситуацією в сім’ї.

— Уявляєш, він навіть перестав вечеряти зі мною. Думаю, ти помітила, як він став одягатися. Зачіску змінив, почав більше за своїм виглядом слідкувати. Думала, чи це я на нього так вплинула? Але ж ні. Мене і так все влаштовувало. А зараз він довго сидить один у спальні або у ванній. Чим займається, гадки не маю. Але щоразу виходить задоволений і співає собі під ніс. Думаю, чи не завів він когось собі на стороні.

Ангеліна слухала та згадувала свої зустрічі з Олегом. Той справді став виглядати охайніше і якось красивіше. Навіть оправу очок змінив. Тоді Ангеліна вирішила, що вся справа у простому бажанні виглядати добре. Але вона згадала, як Олег постійно заглядав у свій смартфон, а потім спішно клав його екраном вниз. Це не виглядало підозрілим до того моменту, як Ольга розповіла про усамітнення чоловіка. Що якщо вона має рацію?

Після того, як Ольга поділилася всіма своїми переживаннями, Ангеліна вирішила не затягувати зі справою. З Олегом у неї завжди були довірчі стосунки. І вона була впевнена, що якщо зловить його в правильному настрої, то зможе розмовляти. Через день їй вдалося це зробити.

Вона вирішила зачекати на брата біля місця його роботи. Ангеліна припаркувалася навпроти входу в будівлю і стала спостерігати за людьми, що виходять звідти. Побачивши Олега Ангеліна не поспішала кликати його. Тому що він був явно зайнятий іншим. Її рідний брат, вірний друг та сімейна людина, обіймав і цілував у щоки іншу жінку.

Здалеку Ангелині було важко розглянути її. Але було очевидно, що їй також не менше 50-ти. Коли пара нарешті перестала обійматися, Ангеліна почала сигналити. Очі Олега округлилися побачивши автомобіль сестри, і, щось швидко сказавши незнайомці, він поспішив до сестри.

– І що це означає? — спокійно спитала Ангеліна у брата, коли той пристебнув ремінь безпеки.

– Це Оля тебе підіслала? — спитав він у відповідь. — І яка тобі взагалі різниця?

— Велика, коли йдеться про тебе. А тепер розповідай все по порядку, доки ми їдемо.

Олег зітхнув і почав свою розповідь.

Він познайомився із чудовою жінкою. Вона працювала в його будівлі вже кілька років, а про існування одне одного вони дізналися лише 8 місяців тому. Олег ніколи нікого так не любив, як її. Адже це була його людина, той друг, якого він шукав все життя. Звісно, ​​офіційно його єдиною залишалася Ольга. Але, правду кажучи, він давно пішов би від неї, якби не мали спільних дітей. А тепер, коли вони стали вже самостійними, вже і про розлучення якось пізно говорити.

Ангеліна слухала брата і щиро співпереживала йому. Їй він брехати не став би. Так, він приховував свій зв’язок від дружини і таємно листувався зі своєю коханою. Але робив він це скоріше від небажання з’ясовувати стосунки. Ольга дуже прив’язалася до нього, віддавши всю себе рутині та побуту. Якщо Олег раптом вирішить залишити її, то буде винен все життя перед матір’ю своїх дітей.

— Ти й так перед нею винен, — сказала Ангеліна. – За те, що робив усе за її спиною. А розкажеш, теж будеш винним. Зате чесним. Можливо, вона це зрозуміє з часом. Ти точно впевнений у тій жінці?

– Абсолютно.

— Тоді йди до Ольги та розкажи все як є. Ти думаєш, що все твоє життя пройшло неправильно, тепер вона теж так думатиме. Просто будь готовий до цього.

Вони вже під’їхали до Олегового дому. Брат із сестрою розпрощалися, і Олег вийшов із машини. Ангеліна дивилася, як її близька людина йшла назустріч своїй долі, і думала, що людина справді може усвідомити всю неправильність свого життя. Що найбільша помилка – це твій найголовніший вибір. Але виправити помилку можна. Це буде болісно, ​​страшно, але можливо.

Чи можна зрозуміти Олега? Чи варто йому справді розповісти про все дружині? Чи правильну пораду дала Ангеліна і чи має вона право нав’язувати сою думку?

You cannot copy content of this page