Дружина моя жінка досить бадьора і активна, могла б ще попрацювати, адже на пенсію не розгуляєшся. Але вона категорично проти.

Ми із дружиною вже на пенсії, діти дорослі, живуть окремо. Дружина моя жінка досить бадьора і активна, могла б ще попрацювати, адже на пенсію не розгуляєшся.

Але вона категорично проти, каже, що відпрацювала своє і настав час відпочити. І якби вдома лежала на дивані, то ні, тижнями пропадає на дачі, ще й мене примушує.

І так уже друге літо. Взимку теж не краще, тому що вона розсаду вирощує, вся квартира заставлена, сильно дратує. Мені навіть здається, вона це спеціально робить для видимості, щоб усі від неї відстали.

Особисто я вважаю, що поки що є сили, можна і підробити. Адже все, що вона намагається вирощувати можна купити в магазині, не витрачаючи на це стільки зусиль.

А на дачу можна їздити на вихідні, але щоб відпочити, а не копатися на городі. Діти теж зі мною згодні та вважають, що мама деградує.

Коли працювала, стежила за собою, а зараз ходить з поламаними нігтями та не забарвленим волоссям. Та й гроші зайві в сім’ї не завадили б, щоб дітям і онукам допомогти, машина вже давно вимагає капремонту, плитку непогано б поміняти у ванній.

Я сам працюю (мені 68 років), але зарплати на все не вистачає, а дружина допомогти відмовляється.

Не розумію, що з нею сталося. Бувало, раніше й на двох роботах працювала, щоб копієчку до хати принести. А тепер як відрізало, і слухати нічого не хоче.

Навіть прикро стає, адже я також на пенсії і міг би нічого не робити. Але в мене є відповідальність за сім’ю, а дружині виходить все одно?

Цікаво, чи можна змусити її вийти на роботу та як знайти відповідні аргументи? Буду дуже вдячний, якщо хтось знпє.

You cannot copy content of this page