Дружина підтримує вдома ідеальну чистоту, це дратує, додому йти не хочеться

Коли вони тільки почали зустрічатись, Марія не показувала свою внутрішню чистюлю. У нього в гостях вона успішно приховувала своє занепокоєння присутністю пилу у різних кутах. А також не дозволяла собі робити зауважень щодо поганої організації простору на полицях. Натомість вона багато жартувала і приділяла всю увагу Олексію. Одне слово, Марія була просто ідеальною.

Весілля організували за півроку. Вирішили, що житимуть у Олексія, бо мав свою квартиру. Медовий місяць провели на березі моря. Осліплені щастям молодята насолоджувалися прекрасними видами, купанням у теплій воді та романтичними спогляданнями заходу сонця. Здавалося, так буде вічне.

Пройшов місяць. Марія перевезла всі свої речі до нової домівки, і розпочався новий період у житті молодої пари. Олексій знав, що його молода дружина любить стежити за порядком. Тому він намагався у всьому активно їй допомагати. І підлогу протерти, і раковину вимити. Але що більше він намагався допомогти Марії, то більше критики на нього обрушувалося. То там недостатньо старанно помив, то тут недодивився або взагалі взяв не той миючий засіб. У результаті Марія заборонила Олексію допомагати їй, тому що з нього поганий помічник.

Не встиг молодий чоловік схаменутися, як вологе прибирання будинку стало чи не щоденним заходом. Швабри, ганчірки та пилосос постійно миготіли то тут, то там. А Марія, що пихкала від турбот, носилася по кімнатах, позбавляючи надії на спокійний вечір. Наявність офіційної роботи не зупиняла благовірну. Навіть увечері вона з ярим натхненням приступала до прибирання. А заляканому Олексієві нічого не залишалося, крім займатися своїми справами.

Згодом він зрозумів, що така охайність йому не до душі. Тим більше, що після кожного такого прибирання Марія починала говорити про свою втому. Коли Олексій пропонував скоротити кількість прибирань на тиждень, Марія дивилася на нього з прищуром та заявляла, що без неї у квартирі був би бардак.

Дійшло до того, що Олексій не можна було зробити нічого без пильної уваги дружини. Якщо щось пролилося на стільницю або випадково впало на підлогу, він навіть не встигав це прибрати. Бо поруч тут же з’являлася Марія і жваво робила сама.

Напевно, якби Олексій був якимось королем, його влаштувало б подібне обслуговування. Але на короля не дивляться як на хлопчика, який завинив. Олексій все частіше ловив себе на думці, що хоче бути будь-де, тільки не вдома. Він з радістю вийшов би з приятелями кудись або сам пройшовся містом. Він би вирвався туди, де його дії не розглядають через лупу, а пилюка вільно витає в повітрі.

Від цього Олексію ставало сумно. Адже він дуже хотів, щоб у них із Марією все було добре. Лише півроку минуло з дня весілля, а він уже почував себе немов у стерильній клітці. Будь-які спроби поговорити з дружиною не закінчувалися нічим. Марія його просто не слухала.

Про розлучення Олексій майже не думав. Але якщо ситуація не зміниться, цілком можливо, що він задумається про це серйозно.

You cannot copy content of this page