Дружина полетіла в інше місто, залишивши мене з дітьми у мене нав’язливі думки, що вона шукає собі іншого чоловіка…

Я ріс золотою дитиною люблячих та заможних батьків. Мені дозволяли робити все, що я хотів, і я скористався цим. Я знав, що всі мої проблеми вирішать мої батьки і плив за течією.

Я використовував людей, ділив їх на потрібних та не потрібних, я маніпулював та брехав. У 18 років у моє життя прийшли важкі залежності, і я летів життям, при цьому отримував престижну освіту.

У мене було безліч дівчат, якими я просто користувався, я зраджував їм і зраджував без сорому совісті. Я крав гроші у батьків та друзів, сльози матері не діяли на мене. Коли мені було 27 років, батька не стало.

На моїх очах у нього стався серцевий напад, і він потонув, я не зміг його відкачати, але це мене не зупинило. Я впав на своє соціальне дно у 29 років. Звернувся за допомогою та перестав гуляти.

Я заприсягся більше цього не робити і поїхав жити в інше місто. Я влаштувався на гарну роботу і одружився, у мене народився прекрасний син, але мій егоїст усередині мене продовжує жити своїм життям.

Я не залежний, але я зраджую дружині. Я втратив роботу і дружина подала на розлучення. Я клявся їй, що поміняюся і вона давала мені шанси, але щоразу я повертаюся до гри і жінок, я нічого не можу з собою вдіяти.

Зараз я розумію, що я втрачаю сім’ю. Дружина полетіла в інше місто, залишивши мене з дітьми у мене нав’язливі думки, що вона шукає собі іншого чоловіка і кине мене, мені страшно від того, що я залишусь на самоті.

У мене немає апетиту, і я можу не їсти по три дні. Я повзав перед нею на колінах і благав пробачити мені, але вона непохитна. Господи, дай, будь ласка, мені сил змінити себе та своє ставлення до людей у цьому світі.

Настав мене на шлях істинний і дай мені шанс зберегти мою сім’ю. Я готовий на все, щоб позбутися біса у своїй голові. Я дуже втомився так жити, ослаб і впав навколішки. Боже, пробач гріхи мої. Мені боляче, страшно та самотньо.

You cannot copy content of this page