Дружина розповіла, що приїхала раніше за намічений термін, щоб зробити своєму чоловікові сюрприз

Донедавна мені здавалося, що подібні історії зустрічаються лише у мелодрамах. Але після розмови з подругою я зрозуміла, що часом життя дає дивовижні сюрпризи.

Закінчивши інститут, Марина переїхала до іншого міста і живе там уже понад 16 років. Живе дуже навіть непогано, якщо не брати до уваги невдачв в особистому житті. Проживши зі своїм обранцем понад дев’ять років, вона лише три роки тому зрозуміла, що ці стосунки не мають майбутнього. Вони розійшлись.

Пізніше Марина зустріла Васю. Їхні стосунки розвивалися стрімко. Вася родом із невеликого містечка. Переїхавши до столиці, він влаштувався хорошу стабільну роботу. З ним можна було спілкуватися на будь-які теми, він справляв враження розумного та надійного чоловіка.

Побачившись кілька місяців, вони з’їхалися, вірніше Вася запропонував Марині переїхати до нього. Все складалося чудово.

Вася був співробітником великої компанії, пов’язаної із комп’ютерними технологіями. Він часто їхав у відрядження і часом брав із собою Марину.

Вони регулярно їздили у відпустку. Разом. Щороку Вася їздить відвідати батьків, з якими Марина досі не знайома. Коли їде в рідне місто, купує Марині путівку до якоїсь європейської країни. Марину такий розклад цілком влаштовує.

Наприкінці травня вони зібралися до Парижа – помилуватися Ейфелевою вежею. Буквально за кілька днів до наміченої дати у Васі стався якийсь форс-мажор на роботі, і Марина вирішила полетіти без нього.

Напередодні вильоту, збираючи валізи і передчуваючи політ, Марина почула, як відчиняються вхідні двері.

Вона здивувалася, адже тим часом Вася зазвичай на роботі, невже він так рано звільнився. Марина поспішила в коридор назустріч коханому, але замість Васі перед нею стояла незнайома жінка з валізою. Після короткого діалогу з’ясувалося, що це дружина Васі. Як виявилося, він був одружений!

Дружина розповіла, що приїхала раніше за намічений термін, щоб зробити своєму чоловікові сюрприз. Виходить, що сюрприз вона зробила не Васі, а собі та Марині. Для Васі це, звичайно, теж буде повною несподіванкою, але це буде пізніше.

Я ніяк не можу зрозуміти, як йому вдавалося обманювати одразу двох жінок? Як йому вдалося провернути подібне? Адже ніхто з жінок одне про одного навіть не здогадувався. Я б ще зрозуміла, якби це тривало кілька місяців, а не кілька років. У голові не вкладається.

Як тільки таємне стало очевидним, Марина зрозуміла, чому так часто їздила на відпочинок на самоті. Виходить, що в цей час до Вас приїжджала дружина.

І з дружиною та з коханкою Вася жив в одній і тій же квартирі лише по черзі. А речі він ховав у одній із трьох кімнат, яка зачинялася на ключ. Який кмітливий. Дружині він казав, що в одній із кімнат його орендованої квартири речі господарів. Відчуваю, що з такою кмітливістю Вася далеко піде!

You cannot copy content of this page