Дружина волонтерством займається, а я телепень, на неї сварився

Прийшов з роботи злий і голодний, як вовк. Зайшов в будинок, дивлюся, а моя Віка сидіть і чай п’є. В будинку звісно чисто, прибрано, підлога сяє, в кімнаті приємно пахне свіжістю, речі на місцях, ванна теж білосніжна.

Молодець в мене дівчина. Я прийшов в кімнату і звалився на ліжко. Віка роздратовано нагадала мені про те, що вона цілими днями прибирає, а я в кросівках забіг.

Мій косяк, згоден. Попросив її підігріти їжу. Вона сказала, що сьогодні в нас бутерброди. Мені стало так образливо, я цілими днями працюю і намагаюся зробити щасливими нас двох, не пускаю її на роботу, щоб вона не перенапружувалася, а вона.

На цьому виник в нас скандал. Слово за слово, і посварилися. Віка сказала, що вона не зобов’язана мені нічим, і я їй по суті теж. Знову образи.

Я згадав, як завжди приємно і красиво, прибрано, смачно вдома в мого друга, Микити. Його жінка все встигає, і ніколи не жаліється, що щось їй потрібно.

Пішов гримнувши дверима. Коли зайшла в будинок Микити, ще на першому поверсі почув божественний запах картопельки. От Мілка, от молодець, балує свого коханого, не те що моя.

Я зайшов в квартиру і здивувався, Микита сам сидів з дитиною, а Міли не було, на моє запитання друг відповів, що сьогодні цілий день наші жінки були зайняті.

Вони ходили допомагати волонтерам роздавати їжу безпритульним людям. Мілка прийшла втомлена, тому пішла по магазинам, розвіятися.

Як же мені було соромно. Я відразу зірвався додому і почав вибачатися перед Вікою.

Потім запитав в неї, чому ж вона не сказала. Виявляється, вона не хотіла такими речами хвастатися, а я, нерозумний, як хлопчисько, наїхав на кохану через якісь бутерброди.

You cannot copy content of this page