Дружині постійно пише колишній, хоча з моменту розставання пройшло 10 років

Люба, моя дружина, зустрічалася з Владом більше 10 років тому. Зустрічалися досить довго, але в підсумку він її покинув. Люба спершу важко це переживала, але з часом відійшла.

Незабаром той Влад став жити з їх спільною знайомою і у них народилася дитина. Люба намагалася не сильно зациклюватися на цьому. У неї ж теж все попереду.

Потім їй зустрівся я. Через півроку зустрічей і побачень я зробив їй пропозицію. А ще через три місяці ми одружилися. Люба розповідала, що Влад почав їй писати чи не прямо через тиждень після весілля.

Не те щоб вона ще відчувала до нього ті самі почуття, але, звичайно, приємного в цьому мало. Тим більше, що він їй писав повідомлення про те, як він сумує за їх спільного минулого та інше.

Люба ігнорувала повідомлення. У якийсь момент вона навіть телефон змінила, але через час він знайшов її в соцмережах і почав там набиватися в друзі. Більша частина повідомлень на цей раз складалася з поздоровлень зі святами.

Влад іноді цікавився, як йдуть справи в нашій родині. І чи є у нас діти. Люба не відповідала на ці повідомлення, але все одно він їй надсилав свої сімейні фото. Ніби так показує «дивись, що у мене є».

Як я зрозумів, цей Влад досі живе в цивільному шлюбі з тієї їх спільною знайомою. Дивно, враховуючи, що він з нею дуже давно в стосунках. Тим більше, спільна дитина.

І добре, якщо б вони тоді розлучилися мирно і залишилися в дружніх відносинах. Але вийшло ж не так. Любі було боляче, і вона мені не раз говорила про те, що не розуміє, чому це відбувається.

Я не раз пропонував їй поговорити з ним. Але вона тут же ніби лякалася і негайно відмовляла мене від цього. Мабуть, боїться, що розмовою не обійдеться. Я ж схильний припускати, що розмови нам з ним було б достатньо.

Навіщо все це? Їй не цікаво і неприємно. Вона його ігнорує, а він все одно пише. Останнім часом особливо. Знову почав шарманку про те, як йому шкода про прожиті роки. Про те, що він вчинив би інакше, якби в нього була така можливість, і як їм було добре.

Не подумайте, я не підглядав у її телефон або ще куди-небудь. Люба сама мені все розповідає. Мені її дійсно шкода, адже ця людина принесла їй чимало страждань.

А зараз він ніби намагається комусь щось довести за її рахунок. Може, мені все-таки поговорити з ним?

You cannot copy content of this page