Дивно, місяць назад я бачила Вас на балконі зі спини. Волосся явно були рудим, а зараз Ви блондинка!

Юля народила зовсім нещодавно. Вагітність була не з простих, і заради безпеки подругу поклали на збереження в лікарню. Близько місяця її не було в квартирі.

Чоловік Юльки мене захоплював своєю турботою: сумки їй збирав, в лікарню мотався як на роботу, прямо кожен день. У палаті організував їй всі можливі задоволення. Навіть комп’ютер притягнув, щоб Юлька могла цілими днями дивитися улюблені серіали …

Загалом, подруга каталася як сир у маслі, радіючи майбутньому народженню сина. У той час як її чоловік … Але про це трохи пізніше.

Повернувшись нарешті додому, Юля була занадто стурбована малюком і турботою про нього, щоб помітити щось підозріле. Пелюшки, підгузники і пляшечки зайняли весь її час. А в пару вільних годин вона намагалася хоча б трохи подрімати.

Толя же пропадав на роботі, що було вельми незвично, враховуючи його часті походи в лікарню під час вагітності дружини.

Нарешті у подруги видався один вільний вечір тільки для себе. Приїхала мама і вирішила посидіти з малюком довше. Юлька навела марафет і пішла в кафе недалеко.

Ти навіть не уявляєш, чого варте постійне перебування з немовлям на руках! Після місяця хочеться вити вовком, і навіть похід в сусідню кафешку сприймається як свято.

Повертаючись, Юля зупинилася поговорити з сусідкою. Маша жила поряд і по звуках з квартири зрозуміла, що сім’я Юлі стала більше на одну людину. Юля радісно прийняла привітання. Потім сусідка здивувала мою Юльку раптовою заявою:

– Знаєте, Юлія, я під час першої вагітності теж раптом захотіла перефарбувати волосся, а лікарі не дозволили … Та й усі перукарі відмовлялися!

– Перефарбувати? Я ніби не змінювала колір волосся вже пару років …

– Дивно, місяць назад я бачила Вас на балконі зі спини. Волосся явно були рудим, а зараз Ви блондинка!

Юлька повернулася додому, спантеличена діалогом. Чоловік був на роботі, а мама сиділа з улюбленим онуком, тому у моєї подружки була можливість ретельно оглянути балкон, як і всю іншу квартиру на предмет рудого волосся. І, звичайно ж, вона його знайшла.

Парочка була на балконі, а ще кілька знайшлося поруч з ліжком, на якому Юля вже давно не спала. Весь час молода мама проводила в кімнаті сина.

Наступного тижня в гості прийшла Юліна сестра, власниця величезної копиці рудого волосся … Раптово в голові у Юлі все стало на свої місця. Сестра була трохи молодше, але здорово нагадувала саму Юлю. Не дивно, що Толя спокусився.

Моя Юля була розумною жінкою. Вона розуміла, що їй буде дуже невигідно розлучатися з чоловіком прямо тут і зараз. Та й пара волосків навряд чи щось доводили. Вона вирішила відкласти рішення про долю свого шлюбу, але залишати чоловіка і сестру безкарними не збиралася.

Прийшовши в гості до сестри, Юля заховала декілька підгузників з різким запахом по кутах квартири. Я до сих пір дивуюся цьому рішенню … Але сестра, що жила неподалік, дуже скоро була змушена переїхати. Запах стояв нестерпний, а його джерело знайти було неможливо.

Для чоловіка ж Юля приготувала щось набагато гірше …

You cannot copy content of this page