Господар швидко підбіг до мене і сказав, що я його наречена. Я була ошелешена, батько хлопця теж…

Я працювала прибиральницею вже півроку. Навчилася на фінансиста в одному з найкращих університетів країни. Я була відмінницею і отримувала стипендію, але ось витрати на життя в столиці були надто високі.

Стипендії мало на що вистачало. На жаль, із багатими родичами мені не надто пощастило, і допомоги можна було не чекати. У якийсь момент я зовсім зневірилася, але подруга порадила звернутися у клінінгову компанію.

Сказала, що туди можна влаштуватися на півставки і працювати ночами за бажання. Головою особливо думати не потрібно, а тому на навчання це не надто вплине. Часом навіть розслабляє таке прибирання.

А все необхідне для нього приладдя фірма забезпечить. Контора виявилася цікавою. Послуги з прибирання надавалися не простим обивателям, а найбагатшим людям міста. Тому всі дівчата були як на підбір.

Я була саме такою. Мене швидко взяли, пояснили основи роботи і відправили на перше завдання. Цим завданням виявилося прибирання квартири розгульного сина одного з найуспішніших столичних бізнесменів.

Зробити всю роботу потрібно було тихо і так само тихо варто було піти. Саме так я і вчинила. Попрацювала на совість, а тому мене зробили постійною прибиральницею в цьому будинку.

Тепер я приходила двічі на тиждень і робила генеральне прибирання, поки сина багатіїв не було вдома. Одного разу я прийшла у звичайний час, але хлопець опинився вдома.

Я оторопіло зупинилася на порозі, не знаючи, як поводитися в цій ситуації. Однак він виявився нормальним хлопцем. Просто м’яко посміхнувся, сказавши, що піде на кухню і не буде їй заважати.

Коли я з прибиранням закінчила, то перевдяглася у свій звичайний одяг і вирішила попрощатися з господарем квартири. Я вже йшла до нього, але раптом у двері подзвонили.

Я відчинила двері й побачила на порозі граного статного чоловіка років 60. Він здивовано подивився на мене. Господар швидко підбіг до мене і сказав, що я його наречена. Я була ошелешена, батько хлопця теж.

З якоїсь невідомої мені самій причини я вирішила підіграти. Усе виявилося досить банально: батько вже давно вимагав від нього стати розсудливим і завести нормальні стосунки.

Зрештою він сказав, що позбавить сина спадщини, якщо той не одружиться в найближчі півроку. Шість місяців майже минули… І ось батько прийшов до сина, щоб з’ясувати, як у того йдуть справи.

Я добре зіграла роль майбутньої дружини. Коли батько господаря пішов додому, світячись від щастя, я теж зазбиралася до себе. Хлопець довго дякував і пропонував оплатити усі “витрати на нерви”, але я відмовилася.

Тепер щоразу, коли я приходила на чергове прибирання, хлопець дивним чином “випадково” опинявся вдома. Ми так почали спілкуватися. Я  зовсім не була схожа на тих дівчат, з якими він зазвичай мав справу.

Вони були примхливими, намагалися витягнути з нього побільше грошей… А я хотіла бути самостійною та багато розповідала про своє навчання і життя. Так вийшло, що ми закохалися.

В один з днів я знову прийшла, щоб зробити чергове генеральне прибирання. Однак із порога зрозуміла, що прибирати сьогодні явно не доведеться. Від вхідних дверей углиб квартири вела доріжка з пелюсток червоних троянд…

You cannot copy content of this page