Родинні історії

Готуйте подарунки, бо моя донька заміж іде

Дівчатка, у мене така радість, така радість,— повідомила подругам Оксана,— моя Інка до інституту вступає!

Галина з Ольгою ніяк не могли «в’їхати», в чому справа, адже Інна, вступаючи до університету, провалилася на іспиті з іноземної мови. А тепер, посеред жовтня, раптом вступає до вишу?

— Ой, які ж ви нездогадливі! Все вам треба розжовувати. До сімейно— будівельного вступає моя донечка, заяву з Сашком до рагсу подали. Отож готуйте подарунки на весіллячко! — Сашко – це твій квартирант?— запитала Ольга.

-Авжеж! Я, на відміну від вас, все наперед бачу. Коли цей хлопець прийшов до нас у бухгалтерію з дипломом економіста, відразу уявила поряд з ним свою Іннусю.

Гарна пара буде, -подумала. А як дізналася, що він холостяк і шукає житло, – запропонувала кімнату у своєму домі. Хлопець погодився. Ну, а далі Інні сказала: «Дивись, доню, не прогав своє щастя». Вона мене почула. Ось так… Як йому було не закохатися в юну красунечку?

— Не рівня Інна тому Сашкові. У нього вища освіта, професія хороша. А вона хто? Їй наздоганяти його треба, вчитися, — висловила свою думку Галина.

— Їй головне вдало вийти заміж! А там вже нехай чоловік про родину дбає,— відрубала майбутня теща.

Пройшло кілька років, Інна з Сашком розійшлися, адже правду дівчата казали. В результаті Інна пішла шукати далі свого щастя, а Сашко знайшов нормальну дівчину з пристойної сім’ї. Вони б може і жили далі, але ось це “про все подбає теща” стало каменем зіткнення в їхніх стосунках. Мами, не лізьте, ніколи.

Вам також має сподобатись...