Хоча ми й не так давно разом, але я зрозуміла, що це моя людина, і Антон запропонував одружитися…

Відносини з Андрієм тривали рівно два роки, і за цей час було більше сварок, ніж нормального спілкування. І це крім того, що ми рідко бачилися, оскільки навчаємось у різних містах.

Нам було тоді по 20 років, спочатку були плани перевестися мені чи йому, щоб навчатися разом, потім я вирішила, що не варто, тому що вважала, що так він сумуватиме, і ми менше сваритимемося.

Але коли зустрілися через три місяці, я зрозуміла, що це зовсім чужа для мене людина. За його поведінкою було видно, що в нього вже є хтось там, де він навчається, звідси і таке ставлення до мене.

Йому постійно хтось дзвонив доки ми сиділи в кафе, він відходив поговорити, а потім вибачався, казав, що то був друг. Тоді чому він не розмовляв з ним при мені, що це за такі секрети?

Вечір був зіпсований, я поїхала додому і вирішила більше з ним не зустрічатися до його від’їзду. Він теж не дзвонив, схоже, що його навіть влаштовував такий варіант, не треба було пояснювати мені.

Я дуже погано переживала розлуку, чекала і сподівалася до останнього, що Андрій подзвонить, але він так і поїхав, нічого мені не пояснивши. Іноді я відчувала себе винною.

Навіть хотіла зателефонувати йому і остаточно переконатися, що я не потрібна, коли дізналася, що через місяць призначено весілля. Я думала, що мене це засмутить, але, мабуть, я вже відвикла від нього та й пробачити зраду не так легко.

Я не заздрила тій дівчині анітрохи, я досить добре його знаю, тому що навчалися ми в одній школі, та й жили в одному будинку. Останній його вчинок розкрив усі негативні риси його характеру.

Я впевнена, що справжній чоловік так би себе не повів, не уникав би розмови, і не одружився б нишком. Два місяці тому я познайомилася з хлопцем із нашого університету, Антон навчатиметься на останньому курсі.

Він сказав, що я йому давно подобаюся, але він знав, що в мене є хлопець, тому й не пробував познайомитися, а я на нього зовсім не помічала, все чекала свого Андрія.

Але мабуть, що не робиться, все на краще, я такої уваги ніколи до себе не бачила від колишнього хлопця. Я тільки тепер зрозуміла, що означає, коли тебе по-справжньому люблять.

Хоча ми й не так давно разом, але я зрозуміла, що це моя людина, і Антон запропонував одружитися, але я поки не готова повірити настільки, просто сказала, що згодна ще пожити разом, а потім вже вирішимо.

Але часто думаю про його пропозицію, і заходжу на весільні сайти, щоб подивитися весільну сукню. Я щаслива і певною мірою рада, що з Андрієм так вийшло.

You cannot copy content of this page