Хочу повернутися до колишнього чоловіка, але син вперто тримається за вітчима

Перша Катіна любов з’явилася у неї ще в школі. Захар. Він був старший за неї на 2 роки, але виглядали вони зовсім по-різному. Маленька, вічно перелякана Катруся, вічно переживає через навчання, і Захар, якому, в принципі, на школу було плювати.

Не можна сказати, щоб хлопець хоч якось звертав увагу на дівчину, але ближче до закінчення школи вони офіційно познайомилися і навіть почали разом гуляти.

Для Каті це було справжнє щастя. Високий красень, з безліччю друзів, найпопулярніший хлопець, а який смішний.

Немає нічого дивного, що через пару років вони одружилися. Катя в цей час вчилася в інституті, а Захар «робив бізнес»: на ділі це були звичайні халтурні роботи, які вдавалося знайти за місцевим сарафанне радіо.

Йшов час, і молода сім’я почала потихеньку розвалюватися. У Каті народився син, але батькові було на нього плювати. Він уже підшукав собі більш-менш цікаву роботу, а разом з нею і нову жінку.

Зрозуміло, все це було неофіційно. Але він часто пропадав, виходив з дому посеред ночі, так що особливо сумніватися не доводилося. Зробивши над собою величезне зусилля, Катя вирішується кинути Захара і піти від нього жити до батьків.

Півтори року в квартирі у батьків з маленькою дитиною були зовсім не казкою. Щоденні претензії, сварки і розмови «крізь зуби» призвели до того, що Катерина всерйоз вирішила зайнятися особистим життям. Допомогли шкільні друзі: познайомили її з Артуром, милим хлопцем, якому дико не щастило з дівчатами.

Незважаючи на те, що Артур був не дуже високим і безумовно мав зайву вагу, він дійсно любив дітей, не мав шкідливих звичок і дещо та заробляв.

Хай не Ален Делон, але з батьками більше залишатися було неможливо, і Катя спробувала з ним зустрічатися. Вже через пару місяців вони втрьох жили в його двокімнатній квартирі, і в цілому все було дуже гідно.

Маленький син полюбив нового вітчима, адже свого справжнього батька він практично не пам’ятав. А Артур прямо-таки прикипів до своєї нової сім’ї.

Працювати він став більше, зате це дозволяло їм раз у півроку виїжджати на відпочинок, часто за кордон. Маленький Олексій пішов в хороший дитячий сад, а потім і в місцеву гімназію. Життя складалося добре.

А потім в життя вже не такої юної Катерини знову повернувся Захар. Як виявилося, життя його добряче попсувало.

Відносини не надто задалися, і він прожив у цивільному шлюбі близько 4 років. Потім вони розійшлися, і з тих пір нічого серйозного колишньому шкільному красунчику завести не вдавалося.

Робота не дуже, але він хоча б намагався на ній триматися. Зараз живе у колишньої Катиной свекрухи. Квартира на іншому кінці міста, що дозволяло їм не перетинатися всі ці роки.

Вони зустрілися раз, потім ще було кілька «рандеву», і Катя зрозуміла, що почуття зовсім не охололи. Її нестримно тягло до Захара як магнітом. Але поважати Артура через це вона не перестала.

Десь через місяць Катерина в усьому зізналася чоловікові. А той нібито вже все знав. Довга, сумна розмова, і питання було вирішене. Раптово з’явилася нова проблема, якої Катя ніяк не очікувала.

Олексій, якому на той момент вже стукнуло 13, навідріз відмовився йти з матір’ю. Його вітчим став хлопчикові ріднішим, ніж мати.

Він не захотів знайомитися зі своїм справжнім батьком, не захотів навіть підтримувати з ним дружні стосунки. «Мама, якщо йдеш – значить йди. А я залишуся тут ». Таким було його рішення, і міняти його він не хотів.

Катя з Захаром живуть в квартирі його матері. Старенька пішла з життя 3 роки тому. В цілому, Захар не такий вже поганий чоловік: намагається щось заробити, хоча й виходить у нього це середньо. До дружини ставиться точно так же. З сином він не намагається знайти спільну мову, розуміє, що все даремно.

А Катя тепер має моральну проблему іншого плану. Вона дуже сильно хоче, щоб син жив з ними. Навіть більше, ніж хоче бачити колишнього чоловіка. Але як повернути рідну людинку – не знає. Адже він уже дорослий, і його ставлення залишилося незмінним: свою маму він розлюбив десь в 13 років.

You cannot copy content of this page