Хочу приховати вік і всіх обдурити, але в 43 виглядаю рівно на 43

Своєю історією поділилася з нами підписниця Вікторія. Їй 43 роки. Вона в щасливому шлюбі з чоловіком Михайлом. У них двоє дорослих синів.

Нещодавно діти вирішили презентувати батькам дорогий планшет. Щоб сім’я завжди була на зв’язку. До того ж хлопці довго розповідали про всі переваги такого пристрою. Наприклад, можна зареєструватися в соцмережах, підписатися на подруг, листуватися з ними, публікувати фотографії. Вікторія зацікавилася і вирішила спробувати.

«Раніше у мене були соцмережі тільки для роботи. Нічого особливого там не викладала і не писала. Сторінка була суто для робочих листувань і дзвінків. Але тут нам хлопчики подарували планшет і просто заради розваги запропонували зареєструватися в новій для мене соціальної мережі. Там усі тільки фото можуть публікувати ».

Вікторія зізнається, що їй було дуже цікаво подивитися на життя знаменитостей. Дізнатися, що у них там та як. Але коли жінка побачила фото деяких артистів, то просто дар мови втратила.

«Я була просто в шоці. І одночасно мені складно було в це повірити. Зоряні дами, яким вже давно стукнуло «надцять» років, на особистих фото виглядають як дівчатка 18-річні ».

Жінка продовжила вивчати це питання, адже тема прийняття себе її досить сильно стривожила. Так, їй 43, але, здавалося б, вік ніколи її не хвилював.

А ось для багатьох людей з мережі, як помітила наша героїня, це справжня проблема. Люди прагнуть себе ідеалізувати хоч якось. Користувачі роблять це за допомогою фільтрів або фоторедакторів, трохи більш заможні бігають по кабінетах косметологів, а вже багаті і знамениті працюють тільки в зв’язці з фахівцями зі сфери краси.

«Зрозуміло, можна подивитися на те, як 50-річні жінки з усіх сил намагаються перетворити себе в юних леді, і пройти повз. Але якщо задуматися, то це ж просто страшно. Людина вже боїться показати себе справжню. А то ж набіжить купа недругів і просто його засміють.

Жінки пишаються тим, що на публіці вони чарівні. Чоловіки їх в цьому підтримують. Але що залишається всередині? Чи комфортно їм жити в такому образі? »

Вікторія поділилася роздумами на тему омолодження в соцмережах з чоловіком Михайлом. Але він лише посміявся над тим, яку дурість вона взяла собі в голову.

«Ну, припустимо, в одному місці фігури додадуть, а в іншому приберуть. Але чи надовго це? Ти ж сама розповідала, що багато голлівудських зірок першої величини з повагою ставляться до віку. Адже це нормально.

Куди важливіше знайти гармонію в собі, ніж подобатися сумнівним друзям з соцмереж, які тільки і хочуть поміняти тебе », – вважає Михайло.

Нова соціальна мережа вплинула на Вікторію трохи дивно. Вона стала замислюватися, а чи не треба і їй схуднути. Крутилася біля дзеркала, перебирала гардероб. Помітила, що більшість речей їй не йдуть.

Жінка стала роздратованою, все валилося з рук. Їй здавалося, що ось воно: усі в інтернеті такі красиві, а у неї ціла купа недоліків. Ще й вік підкрався так непомітно.

На допомогу Вікторії прийшла вся родина. Чоловік, сини, батьки. Натякнули їй, що до зустрічі з відомою соціальною мережею вона була зовсім іншою. Більш усміхненою, більш впевненою в собі, більш щасливою.

Чоловік презентував коханій новий брючний костюм, який вона давно хотіла, а сини – прекрасні сережки. Але справжня метаморфоза сталася в думках жінки, коли вона залишилася наодинці з собою.

«Страшно сказати, але ж я майже попала в цю пастку. Хоча завжди думала, що у мене немає проблем з самооцінкою. Я адекватно ставилася і до віку, і тих сюрпризів, що він підносить.

Зморшки, сиве волосся, не сама еластична шкіра. Але ж це я. Я не можу повернутися в минуле, адже я його вже прожила. Та ще й як. У мене чудовий чоловік і двоє чудових хлопчиків. Я так щаслива.

Не розумію, як можна було повірити в цей обман. Зірки – люди публічні. Їм гроші платять за те, щоб вони бездоганно виглядали. Я ж – проста людина. І мені все в собі подобається. Кожна зморшка. Мені 43, і я цим пишаюся! І в 53 буду пишатися. І в 63 теж. Обов’язково ».

You cannot copy content of this page