Хто б міг подумати, що залагодити багаторічний можна так просто?

Скільки б Валя не намагалася налагодити відносини зі свекрухою, та ніяк не хотіла піти на поступки. Постійні повчання і претензії з боку Наталії Сергіївни з самого дня знайомства стали невід’ємною частиною їх відносин.

Коли Валентина зі своїм чоловіком Олексієм тільки переїхали в власне житло, свекруха кожен день відвідувала молоде сімейство, щоб розповісти, як краще облаштувати простір в будинку.

Ясна річ, у пари були свої думки з цього приводу. Однак маму Льоші ніхто не хотів засмучувати. Тому подружжя невпинно робили вигляд, що збираються в точності слідувати її порадам, щоб тільки зберегти більш-менш гармонійні взаємини в сім’ї.

В результаті пара зробила такий ремонт, як планувала спочатку. А мама Олексія з тих пір затамувала велику образу на невістку, підозрюючи, що це вона вмовила її сина не слухати материнських порад.

І тепер при кожній слушній нагоді Наталія Сергіївна знаходила, в чому звинуватити Валентину. То невістка не так підлогу помила, то не з того вечерю приготувала, а то і зовсім подивилася якось косо спідлоба, зачепивши почуття вразливої свекрухи …

Валя ніколи не реагувала на образливі слова свекрухи. Вона з дитинства була привчена поважати старших і не могла собі уявити, щоб коли-небудь їй довелося конфліктувати з чужої матір’ю.

Але в той раз, коли свекруха на дні народженні у Льоші при всіх гостях заявила, що Валентина нікудишня господиня, терпіння дівчини мало не обірвалося …

Добре, що на святі була присутня рідна мати Валентини. Вона вберегла доньку від необдуманих висловлювань на адресу свекрухи, покликавши на розмову по душам на кухню під приводом походу за десертом.

Розмова з мамою тривав не більше 10 хвилин. Але саме вона стала переломним моментом у всій цій історії. Після нього дівчина повернулася до гостей зовсім інша. В руках у неї був обіцяний десерт, а обличчя осяювала ясновельможна посмішка.

На зауваження свекрухи щодо неправильного приготування страв або сервірування столу Валя більше не відмовчувалася. Тепер невістка спокійно відповідала, що в наступний раз все зробить так, як радить Наталія Сергіївна.

До наступного візиту Наталії Сергіївни Валя виконала свою обіцянку. Дівчина приготувала обід, строго дотримуючись вказівок мами Олексія. А в кінці дня попросила її поділитися ще парочкою порад.

Після цього свекруху наче підмінили. Усі наступні зустрічі цих двох відбувалися відтепер в виключно теплій атмосфері.

Хто б міг подумати, що залагодити багаторічний можна так просто? Виявляється, якщо проявити трохи більше терпимості і навчитися прислухатися до близьких, можна заощадити величезну кількість енергії, що витрачається на сварки і скандали.

You cannot copy content of this page