Хитромудра дружина стала на бік своєї матері, а я залишився без грошей і в засмучених почуттях

Коли у нас народилася дочка, дружина вийшла в декрет і здебільшого всі гроші йшли на утримання моїх дівчаток. Але я все одно не зупинявся, намагався потроху просуватися з ремонтом. Я хотів, щоб у нашому будинку було затишно, грошей на ремонт та на техніку не шкодував.

Я повністю відремонтував санвузол, кімнату, утеплив балкон, поклеїв шпалери та постелив ламінат. Звичайно, купив холодильник, плиту та пральну машинку в кредит.

Відразу після того, як я перестав робити ремонт у квартирі, з’явилася теща. Вона повідомила, що хоче, щоб тепер у її квартирі мешкав молодший син. Він до цього жив із матір’ю за містом.

Нині йому 20, він винаймав житло у місті та навчався. А тепер теща захотіла, щоб він мешкав тут і гроші не витрачав на оренду. Теща, жінка добра, запропонувала альтернативу. Сказала, що якщо нам так подобається жити тут, ми можемо дати її синові грошей, щоб він оформив іпотеку.

Звичайно, грошей таких у мене не було. Та й якби були, то навряд чи ми жили б у квартирі тещі. Після довгих суперечок нам із дружиною та дитиною довелося винайняти житло.

Найприкріше те, що дружина стала на бік матері, яка виперла дочку з дитиною на зйомне житло. Іра каже, що мої батьки цілком могли б видати її братові суму на іпотеку, тільки з чого б їм витрачати свої заощадження?

У результаті я попросив повернути гроші за ремонт квартири. Мама Іри повернула частину за техніку та віддала гроші своїй дочці, а не мені.

Тепер і з Ірою у нас конфлікт на цьому ґрунті. Вона вважає, що я заради квартири на ній одружився. А це зовсім ненормальна розмова. Загалом, зараз вона у батьків з дитиною, а я не розумію, як вчинити.

You cannot copy content of this page