І це була моя друга помилка. Я погодилася жити в будинку у свекрухи. А подаровані кошти ми витратили на ремонт в її квартирі

Я в своєму житті зробила дві величезні помилки. І перша з них – мій шлюб. Спочатку все починалося дуже добре. Були і прогулянки під місяцем, цукерково-букетний період, пристрасть і любов. Все було.

Потім, коли ми почали придивлятися одне до одного ближче, я помітила, який у мене непристосований кавалер. У тому плані, що непристосований він до дорослого життя.

Готувати він не вмів зовсім. Бувало, увечері він хотів зробити мені сюрприз і готував «пасту». На ділі це був ком злиплих макаронів з якоюсь неймовірною підливою, від запаху якої у нас, здавалося, відклеювалися шпалери.

В інших життєвих питаннях теж все було не дуже гладко. Ось ці «чоловічі» речі, знаєте: прибити полицю, полагодити розетку – все мимо. Він навіть не відразу впорався з протіканням на кухні, коли у нас був потоп. Довелося викликати майстра. Вибачте, я розумію, що чоловік не повинен вміти робити все на світі, якщо є можливість покликати професіонала. Але осад … Він є.

На весілля мої батьки подарували нам непогану суму грошей, яку дуже довго відкладали. На квартиру, на жаль, її не вистачило, і було прийнято рішення звернутися до якихось альтернативних варіантів.

І це була моя друга помилка. Я погодилася жити в будинку у свекрухи. А подаровані кошти ми витратили на ремонт в її квартирі.

Дві кімнати, відмінний (свіжий) ремонт, меблі і сучасна техніка. Тісно, ​​але на що не підеш заради сім’ї.

І спершу все було добре. Моя свекруха, знаєте, така ось типова бабуся з реклами якогось чаю. Дивиться телевізор, постійно в’яже, носить окуляри на носі і багато посміхається.

А ще вона ставиться до свого єдиного сина як до п’ятирічної дитини. Готування, прання, прибирання – все це було на ній, коли вони жили вдвох. Тепер же з’явилася я, і ці обов’язки впали на мої досить тендітні плечі.

На привеликий  жаль, я запримітила ще одна зміна. На цей раз в чоловіка. Він з пристрасного молодого чоловіка перетворився на маминого синка.

Тепер наші вечірні прогулянки перетворилися в сидіння перед телевізором. Утрьох. Я навіть не кажу про те, що усі покупки одягу спершу проходили консультацію з мамою. І тільки потім приймалося рішення.

Загалом, я була як п’яте колесо. Та й продовжую ним залишатися, чого вже там. Так, мій чоловік ходить на роботу і приносить гроші. Він не кричить на мене, ніякого негативу. Я навіть пару раз сама його провокувала, коли ми опинялися наодинці. Ні, в цьому плані він, як і був, залишився дуже хорошим.

Але навіщо мені чоловік – домашній улюбленець? Я хочу, щоб чоловік приймав рішення, дивився тільки на мене і ставився до мене як до жінки, а не старої подруги. У його житті головне – це мати. І я теж люблю своїх батьків, але тим не менше всьому потрібно знати міру.

Ось тепер я розумію, що грошей мені ніхто не поверне. Все залишиться як і раніше, і я, навіть подавши на розлучення, залишуся ні з чим. Знову знімати квартиру буде складно, я б сказала, непростимо дорого в моєму випадку.

Але і в будинку свекрухи я перебувати вже не можу. Пару днів назад вона сперечалася з сином, що він перед сном не ходив в душ, розумієте ?!

І я не раз і не два спілкувалася з ним на цю тему. Він обіцяв змінитися і був згоден зі мною в усьому. Але, як я розумію, це вище його можливостей. А совість не дозволить мені навіть коханця завести, виховання не те. Що робити, не розумію. Але робити щось треба.

You cannot copy content of this page