І коли вже ми зібралися йти, дружина мені каже, що попрощається з якимись мужиками і сунула їм якийсь папірець…

Це все сталося багато років тому, у травні – я щойно приїхав з армії. На той момент мені було 19 років, а моїй тоді ще майбутній дружині 18. Відпочив тиждень, зустрівся з друзями, влаштувався на роботу, збирався вступати до університету, загалом, життя набуло звичного вигляду. Минає місяць. Я повертався втомлений додому з роботи і побачив свою майбутню дружину.

Ми були знайомі дуже давно, ще з дитинства, але після мого приїзду це була перша наша зустріч, до цього моменту ми не бачилися більше двох років. Я пам’ятаю цей день, я вже збирався зайти в під’їзд, коли вона мене голосно покликала. Постояли, поспілкувалися, обмінялися номерами. Далі два місяці спілкувалися як хороші знайомі.

Вона помітна дівчина, красива одним словом, та й я теж нічого, ми чудово підходили одне одному. Потім ми почали зустрічатися, начебто все було добре. Гуляли майже щодня, кафе, парки, розмови по телефону до пізньої ночі і таке інше. І так тривало якийсь час. У її подруги був день народження, вони поїхали в клуб, я поїхати не зміг – з роботи не виходило піти.

Я був спокійний, довіра на той момент ще була, я тоді значення цьому не надав. Протягом ще десь місяця все було нормально, поки я не дізнався від її подруги, що в клубі моя кохана цілувалася з якимось хлопцем, і, до того ж, вони там же й познайомилися. Я не був розлючений, але почуття тривоги з’явилося, я був ображений її вчинком.

Далі я їду до неї, нічого не кажучи телефоном, ми з нею зустрілися, пішли гуляти, і тут я починаю розмову і потихеньку підводжу до того, що я знаю, що було в клубі. Вона одразу ж починає все валити на подругу, що та це навмисне сказала, бо я їй подобаюся. Так, це справді було так, подруга коханої до мене мала почуття.

Я їй не міг відповісти взаємністю, оскільки вона мені не подобалася як людина. Мені нічого не залишалося, як повірити їй на слово. Тут ми вирішили не спілкуватися з тою самою подружкою, причому це вона сама запропонувала, щоб не лізла і не заважала нам, я погодився. Минає місяці три, у мене не виходить вступити, я так само працюю, вже на носі Новий Рік.

У нас у стосунках усе начебто добре. Новий рік ми зустрічали не разом, не буду пояснювати з якої причини, та й це не так важливо. Першого січня ми з поїхали до мого друга, він жив один і зустрічався з її однокурсницею, але тоді вони посварилися, і її не було вдома, ми були втрьох. Сиділи, спілкувалися, дивилися телевізор і тут мій друг почав розмову з моєю коханою про його дівчину.

На що довго не думаючи моя кохана йому відповідає, що її однокласниця з якимось дорослим мужиком зустрічається. У мого друга щелепа відвисла від цих слів. Моя ж кохана, довго не думаючи, бере в руки телефон і починає показувати фото. На них її однокласниця цілується, обіймається з цим самим чоловіком. Далі вже я запитав, звідки ці фотки, куди ви їздили, коли це було.

На що вона відповіла, що її однокласниця попросила в неї телефон, бо на ньому камера хороша нібито фотки потім проявити. Я беру в неї телефон, починаю гортати фото, і на одній фотці бачу, як моя кохана обіймає свою однокласницю і вони стоять і посміхаються. І тут мене начебто перевернуло зсередини.

Я розлютився і запитав, що це таке, на що вона відповідає, що ця фотка була зроблена вже в іншому місці. Хоча там чітко видно той самий фон, її однокласниця в тому ж самому одязі, та й дата і час на фото свідчили про зворотне. Мій друг вже як хвилин 10 розмовляв зі своєю дівчиною на підвищених тонах, я вихоплюю в нього телефон і прямо питаю, чи були вони там разом, куди вони їздили і з ким.

На що я отримую одразу відповідь, їздили вони на море на дачу до одного з цих мужиків, які на фото, і було це зовсім недавно. Після цих слів мені стало зовсім погано, мій друг забрав у мене телефон. Ми сиділи і довго розмовляли близько півгодини, кохана клялася, що з дуру поїхала і нібито взагалі не знала, куди вони їдуть.

Я її прямо запитав, що між ними було, і отримав відповідь, що ні. Після цих слів я беру свій телефон і починаю дзвонити її однокласниці, мій друг вже з нею поговорив, він стояв на веранді і курив. Вона мені каже: “Андрію, я брехати тобі не буду, тому що поважаю тебе! Твоя дівчина з одним із хлопців ішла в іншу кімнату, вони були відсутні приблизно хвилин 15-20».

І тут мене зовсім накрило в прямому сенсі цього слова. Я кидаю слухавку, у цей момент моя дівчина вже одягнена зібралася йти сльозами на очах і дорікнула, що я їй не довіряю. Я її схопив за руку і, чесно кажучи, хотів ударити! Але добре, що цього не зробив. Просто сказав, не дивлячись на неї, що я її проводжу до дому.

Ми йшли, вона мені щось говорила, я її не чув, тільки пам’ятаю, що вона плакала. На той момент я її вже кохав, як банально це не звучить, вона мені говорила, що кохає мене, що жити без мене не може, що в неї ні з ким нічого не було, а однокласниця навмисне так сказала, тому що вона все розповіла її хлопцеві. Я проводив її до будинку, вона вже не плакала.

Я їй сказав, що мені треба все обміркувати і пішов. Ненадовго ми перестали спілкуватися, вона сама зателефонувала, сказала, що потрібно поговорити. Ми зустрілися, вже розмовляли без зайвих емоцій, хоча в мене залишився дуже неприємний осад. Після цього ми почали все з чистого аркуша, вона мені сказала, що ні з ким спілкуватися не буде, з навчання відразу додому.

У нас усе налагоджується, уже літо і в мене днями мав бути день народження. Весь цей час вона, звісно, вдома не сиділа, та й я не тиран, забороняти не став спілкуватися з подругами, з тією однокласницею вони вже не спілкувалися на той момент. Я їду у відрядження на тиждень, мав бути там 10 днів, я заробляв достатньо на все вистачало з лишком.

Дзвоню їй, вона не відповідає, пишу смс – тиша. Нічого поганого не подумав, поїхав до неї додому, була година 9 ранку. Купив квіти, думаю, дай я їй ще раз зателефоную, бере її мама і каже, що вона спить і що прийшла вона годину тому. Я був шокований, примчав до неї додому, там скандал, вона скандалила з мамою, бо вже, виявляється, два дні її не було вдома.

На мене дивилася холодним поглядом, я нічого не сказавши, пішов. Минає кілька днів, вона сама зателефонувала і сказала, що хоче зустрітися. Ми зустрілися, був якраз день мого народження, і тут почалася розмова як завжди. Вона почала зі слів, що я нічого не зрозумів, що все було зовсім не так, як сказала її мама, що вона приходила додому.

Нібито в неї подружка приїхала з закордону, з якою вони не бачилися кілька років. Я зателефонував цій подружці, вона все підтвердила, хоча я її ніколи не бачив і не знав її, їй було 28 років на той момент. Того дня ми сильно посварилися, але не розійшлися, як я думав. Минає тижнів зо два, ми починаємо спілкуватися вже не так як раніше, але спілкуємося.

Ми починаємо все заново, все потихеньку налагоджується. Багато хто подумає дурень, але я її дуже сильно любив. Одного чудового дня я приходжу додому з роботи, заходжу в соцмережу і до неї на сторінку. Там спостерігаю таку картину: їй пише коментарі до її фото якийсь хлопець. Але мене це стривожило, я вирішив перевірити, що все ж таки це таке.

Телефоную їй, починаємо з’ясовувати стосунки і як завжди чую від неї її улюблену фразу, що я їй не довіряю. Кинула слухавку, я не став передзвонювати. Минає тиждень, я їй сам зателефонував, почали розмову, вона мені сказала, щоб я поставив статус, що ми заручені, я погодився. З приводу коментарів вона сказала, що не знає, чому він їй так пише.

Минув якийсь час, вона мені сама пропонує, щоб я видалив її сторінку в соцмережі, нібито їй там робити нічого і тому, що ми через це сваримося. Минає хвилин 5, вона каже, що краще поясни, як це робити. Тут мені стало вже цікаво, що такого вона може від мене приховувати, Хвилин 10 просив пароль, вона не хотіла давати, говорила що я все неправильно зрозумію.

На що я їй сказав, що я не буду копатися там, а просто видалю і все. Вона погодилася. І, найімовірніше, я б так і зробив, доки не почув пароль – ім’я того хлопця, який писав їй коментарі. Тут я взагалі не зрозумів, як реагувати, але промовчав. Коли я зайшов до неї на сторінку, у мене все всередині перемішалося, виявилося, що вона з ним листується і не тільки.

Вони бачилися багато разів і в той момент, коли ми з нею не спілкувалися якийсь час, вона почала спілкуватися з ним. Я, звісно, видалив її профіль, але після побаченого мені стало погано. Він запитував, хто я такий, вона йому відповідала, що я її колишній хлопець, щоб він не переживав, а статус вона незабаром змінить.

Писала, що її майбутній чоловік він, вона вибрала його, а я так дрібниця одним словом. Після цього всього я їй подзвонив зі словами: “Усе, прощавай”, на що, як завжди, отримав відповідь: “Ти мені не довіряєш і тобі вірити не можна, сказав, що не будеш копатися, а сам заліз у повідомлення”. Я не став із нею далі розмовляти. Після цього кілька місяців минає.

Увечері ми з другом пішли в кафе, не знаю, як вона дізналася, що я саме там, але вона стояла гарно вдягнена і чекала. Відразу підбігла, почала обіймати, на що я холодно реагував і, побачивши мою реакцію, вона сказала, що я все не так зрозумів. Вона хоче мені все пояснити, я не надав цьому значення і попрямував далі, ніби її зовсім поруч не було.

Зрозумівши це, вона стала на коліна, почала плакати і голосно просити вибачення. Люди навколо дивилися на нас, я тут же розвернувся і підняв її. Ми відійшли, і вона почала мені все розповідати. Що так, у неї з тим хлопцем були стосунки в той період, коли вона подумала, що ми з нею розійшлися, але до сексу справа не дійшла.

Я їй пояснив, що тут справа навіть не в цьому, а насамперед у зраді. Я не хочу виправдовуватися, але за історію наших стосунків я навіть не дивився в бік інших дівчат. На що вона мені сказала, що треба було подивитися дату цих повідомлень, і те, що сама запропонувала видалити її профіль, щоб почати все з чистого аркуша.

Сказала, що вона без мене жити не може і в цьому житті їй потрібен тільки я, а з іншим хлопцем вона почала спілкуватися через маму, бо нібито мама їх познайомила. Згодом я дізнався, що нічого подібного не було, а з ним її познайомила та сама подружка, яка насправді за кордоном й не була, але на той момент я цього не знав, а дізнався подробиці набагато пізніше.

Ми з нею довго розмовляли, того самого дня вона залишилася в мене на ніч, було вже пізно, і з її слів вона дуже сильно посварилася з мамою. Одна ніч переросла в місяці, я знімав квартиру, все начебто налагодилося, побачив, як вона змінилася. Через кілька місяців вона повідомила, що вагітна. Я, чесно кажучи, був на сьомому небі від щастя.

Все швидко закрутилося: весілля, народження доньки, всю вагітність я її підтримував. Ми жили разом, я достатньо заробляв. Далі все було ідеально, ну звісно, були незначні сварки через дрібниці, але не більше. З дому вона виходила хіба що погуляти з донькою, або в магазин. В університет вона на той момент не ходила через дитину.

Я повертався додому, мене зустрічали кохана дружина, кохана донька. Про минулі вчинки я забув. Так тривало до 8 березня 2014 року. На початку березня я їй сказав, що ми цього дня декуди поїдемо. До речі, весь період заміжжя я їй приділяв достатньо уваги – остійні подарунки, компліменти. До речі, коли ми почали зустрічатися, вона була вже не дівчиною.

І так на 8 березня я хотів зробити їй сюрприз. І тут 8 число вихідний вона мені каже, що вона з сусідкою домовилася і піде з нею в кафе. Я здивований їй кажу, що ми ж домовилися, вона мені відповіла, що х сусідкою вона домовилася раніше і, що та посварилася з чоловіком і її необхідно розважити. Я був шокований від почутого.

Річ у тім, що я не впізнавав її, її голос, інтонацію. Я сказав, що піду з ними, на що отримав відповідь, що там будуть ще кілька подружок тієї самої сусідки – чисто жіночий колектив. Цій самій сусідці 34 роки. 8-го березня я без слів беру доньку і їду до своєї матері, запитавши, чи справді це так необхідно їй? Тут знову вона почала казати, що я їй не довіряю.

Я, нічого не сказавши, пішов. До цього вона говорила, що в неї телефон буде завжди доступний, і я можу зателефонувати в будь-який час, вона завжди відповість, вона сказала, що піде в кафе о 17:00 і повернеться о 20:00 або 20:30. Я дзвонив весь цей час, але вона так слухавку і не підняла, а потім і зовсім відключила телефон.

Я вже о 20:00 був удома, погодував доньку, сидів, дивився телевізор. Вона прийшла о 23:30, я вже точно не пам’ятаю, але я вже спав із донькою. Прийшла з посмішкою на обличчі, волосся на голові розпатлане, в руках якась червона жіноча сумка, крім своєї. Тут почався скандал, на мої слова, де була, вона відповіла, що краще б я залишився у мами і приїхав завтра.

Довга сварка, на мої запитання вона почала говорити, що їй важко морально, вона іноді хоче відпочивати, мовляв, я на роботі й не втомлююся так морально, як вона. На питання що за сумка вона мовчала я вийшов, хотів взяти сумку подивитися, але вихопила в мене її з рук. Сказала, що там речі сусідки, вона переодяглася, бо якби її б побачив чоловік, то було б ще гірше.

Коротка сукня, високі підбори, ще щось, решту я не встиг розгледіти, і найсмішніше, що ці всі речі були моєї дружини. Вона відповіла, що в сусідки в гардеробі дуже мало речей, хоча її чоловік заробляв достатньо, я це знаю точно. Я не став влаштовувати сцену ревнощів, було вже пізно о 2 годині ночі, донька спала в сусідній кімнаті.

Я пішов спати зі словами: “Завтра поговоримо з цього приводу і все обговоримо”. Я поїхав на роботу, приїжджаю, як зазвичай, о 18:00, дзвоню у двері – тиша, у руках були сумки з магазину, накупив усякого, великий букет квітів, думав, посидимо, поговоримо, та й свято все-таки, думав, може, моя провина, що не повірив, може, все так воно й було.

Дзвоню, ніхто не відчиняє, довелося відчинити двері своїм ключем. Зайшовши додому, я нікого не знайшов, став дзвонити їй на мобільний, вона не відповідала, подзвонив своїй мамі, вона нічого не знає, подзвонив її мамі, і тут все стало зрозуміло. На запитання, де моя дружина, вона відповіла, що вона з тою самою сусідкою кудись там пішла, залишила доньку в неї.

Я нічого не сказав тещі з цього приводу, подивився на годинник, було вже дев’ята година вечора, я почав дзвонити дружині. Вона сказала, що за 5 хвилин буде в мами, забере доньку й одразу додому та відключила телефон. Я почав передзвонювати, разів 15 дзвонив, вона все-таки відповіла, назвала мене якимось жіночим ім’ям, сказавши, що передзвонить пізніше, і скинула.

Після цього телефон у неї був вимкнений. Я зібрав речі, попередньо зателефонувавши її мамі, вона мені сказала, що моя дружина не приїжджала, що донька вже спить. Я сказав добре, сьогодні нехай у вас тоді залишиться, якщо вже спить, зайвий раз турбувати дитину не хотілося. І все. Я поїхав до друга. Дружина мені не дзвонила днів п’ять.

Я сам подзвонив, вона не відповідала, я подзвонив тещі, вона мені сказала, що її донька приїжджала того дня. Приїхавши додому, не знайшовши мене, вона поїхала до своєї матері, і всі ці п’ять днів за дочкою дивиться її мама. Дружина з тою сусідкою незрозуміло куди ходили і що робили протягом п’яти днів. Наступного дня мені дзвонить та сама сусідка і починає щось пояснювати.

Я їй відповів, що ми проблеми з дружиною вирішимо самі. За кілька годин телефонує дружина, я з нею починаю сваритися, вона кидає слухавку. Після цього ми з’ясували, що вона ні з ким не знайомиться, а просто ходить по кафе, танцювати. Уже квітень місяць був, ми нібито вже помирилися, я переїхав назад, усе начебто вляглося.

І в якийсь момент я щось відчув, не дарма кажуть про інтуїцію, зайшов в інтернет на роботі, в соцмережах почав шукати дівчину за параметрами моєї дружини. І що ви думаєте, натикаюся я, на профіль. Там жодної фотографії, де ми з нею або з донькою, жодних згадок про те, що вона заміжня і в нас є дитина.

Зате головне фото було зухвалим, хоч там крім обличчя нічого не видно, на ній яскравий макіяж, так грайливо вона прикусила губу. Я йду з роботи раніше, їду додому, показую їй усе це, на що отримую відповідь, що я за нею стежу. Далі вона мені заявляє, що в мене ж є профіль і що вона не знає, що я там нібито роблю.

Хоча на комп’ютері в мене паролі збережені, купа фоток із нею і з донькою, з весілля, вказано статус “Одружений”, але на той момент їй потрібно було щось сказати. Був травень місяць, я з нею серйозно поговорив, вона сказала, що все розуміє, що поводиться не так, як має поводитися. Знову мова заходить про соцмережі.

Вона каже, щоб я видалив її профіль і створив новий, де буде все як у нормальних людей, я погоджуюся. Так до цього профілю вона через три дні втратила інтерес. Далі все начебто налагодилося. І ось уже серпень місяць, на вихідних ми зібралися їхати на риболовлю з друзями, вона знала про це. Усіх моїх друзів вона знає, з одним вона навіть спала ще до нашої зустрічі.

Тут я вже в дорозі, дзвонить вона і каже, що донька сильно вдарилася ніжкою, у неї йде кров, але вона сказала, що все гаразд, можеш не приїжджати додому. Я, звісно, не послухав її і повернувся, вдома нікого немає, телефоную їй на мобільний, вона в сусідки з дитиною. Я розлючений йду туди, дружина мені назустріч, дочка плаче в неї на руках.

Слава Богу, з донькою нічого серйозного – обробили, перебинтували все нормально, про всяк випадок викликали чергового лікаря. Поки лікар не прийшов, ми скандалили, а все почалося з того, що вона мені заявила, що вона ще молода і вона хоче ходити на танцюльки з сусідкою. Дружині 23 роки, мені 24. Вона нібито перевантажена цими побутовими проблемами.

Хоча ми з нею ходили в ресторан, кафе, кіно, парки, але ні, їй обов’язково потрібно було це робити з тою самою сусідкою. Вона сама постійно говорила, як та фліртує і не тільки з багатьма мужиками, а її чоловік про все знає і йому все одно, я не знаю, що там за стосунки. Після того, як лікарка пішла, у нас знову був скандал.

Я її прямо запитав, що вона хоче, вона дала чітку відповідь: “Я молода, мені хочеться погуляти, на танцюльки ходити”. Після цих слів я зібрав речі і поїхав, вона мені нічого не сказала, а весь цей час, поки я збирав речі, розмовляла з кимось по телефону. Я поцілував доньку, вона спала і поїхав. Через години чотири я отримав від дружини смс.

В повідомленні йшлося, що їй важко одній з дитиною, тому вона поїде додому, і все. 10 днів я її не бачив, до доньки приїжджав майже щодня, я жити без доньки не можу, та й без дружини теж, я їх шалено люблю, але дружину не бачив. То її вдома не було, то ще щось, вона мене просто бачити не хотіла. Уже кінець серпня і я їй якось подзвонив, домовилися зустрітися.

Начебто стали спілкуватися, але не з’їхалися вже і, слава Богу, я зараз це розумію. Начебто спілкувалися нормально, я приїжджав до неї додому. І якось раз у суботу 23 серпня вона мені несподівано каже, ми з тою самою сусідкою на танці йде, і запросила мене піти з ними. Я погодився. Хотів подивитися, куди вона ходить і з ким.

Сходили все начебто нормально, потанцювали. Дочка залишилася з її мамою, після ми приїхали до неї додому, на годиннику було вже 22:00, дочка спала і ми пішли в іншу кімнату. Хвилин 10 поговорила лежачи на ліжку, я почав її пестити і несподівано вона мені сказала, що вона дуже втомилася і хоче спати, хоча такого не було ніколи до тієї пори.

Далі 30 серпня субота знову вона кличе на танці, я поїхав, з її слів, якщо я їй не довіряю, я повинен бути завжди поруч і дивитися, що вона робить. Повертаємося все те ж саме, вона швидко в душ і лягає спати, на мене нуль уваги. Наступного дня, 31 серпня, знову “танцульки”, до мене якраз приїхав друг, якого я давно не бачив.

Я вирішив його взяти з собою, про що згодом пошкодував. Приїжджаємо, сідаємо за столик, сусідка одразу починає навколо мого друга звиватися. Не минає й півгодини, як вони вже цілуються, він не знає, що вона заміжня, а мою дружина на це реагує як належне, через якийсь час моєму другові стало погано, після перельоту та алкоголю, хоча все було в міру.

І коли вже ми зібралися йти, дружина мені каже, що попрощається з якимись мужиками і сунула їм якийсь папірець. Я, спостерігаючи цю картину, кажу дружині, що це означає, на що отримую відповідь, що я їй не довіряю. Я підходжу до цих мужиків і ставлю запитання, що це було, на що один із них мені каже, що вони номерами обмінялися.

Я виходжу на вулицю, і вона мені одразу починає говорити на підвищених тонах, що я їй не довіряю і я не правий. Я тоді подумав, про яку довіру може йтися, коли вона мене не поважає, і ми не спілкувалися три дні. Потім я зателефонував, вона почала говорити, що я не все так зрозумів, що це її сусідка попросила передати номер телефону тим хлопцям.

І вона розуміє, що вона винна, але вибачень я так і не почув, поки сам не сказав, що хочу їх почути, хоча на той момент вони мені були вже не потрібні. Вона клялася, що з сусідкою більше нікуди не піде, бо вона розпусна жінка і таке інше. 6 вересня вона мені телефонує і каже, що вона з сусідкою йде знову гуляти і попросила в мене грошей.

Я відмовив і запитав, який шлях у цьому житті вона обирає. Після чого я отримав смс, у якому в грубій формі було написано, хто я і куди мені йти. Хочу сказати, що у нас у плані стосунків було все чудово, романтика була присутня, достаток був у всьому і все було добре. І ось я зараз сиджу і думаю, що мені робити, після цього всього.

Та й що гріха таїти, я знаю, що з її боку про чотири зради. Я зняв рожеві окуляри і дізнався у спільних знайомих, що коли ми були разом, вона спала ще з одним хлопцем, потім з кимось ще. Просто вже такі дрібниці не став писати, але їх було багато. Я сам навіть дивитися не міг на інших дівчат, не було ні бажання, ні сил, та й узагалі таких думок не було в голові.

You cannot copy content of this page