І ось тут я не витримала і нагадала, що вона обіцяла мені віддати гроші. Свекруха подивилася на мене так, ніби це я винна їй гроші, а не вона мені…

Ми з чоловіком живемо у квартирі моїх родичів і платимо тільки за комуналку. Щомісяця ми відкладаємо гроші на власну квартиру і вже зібрали досить пристойну суму грошей.

Благо у нас хороші зарплати, тож жити можемо в достатку. І все було б непогано, якби на нашій шиї не сиділа моя свекруха. Їй вже 65 років, вона живе одна, отримує пенсію, але їй її не вистачає.

Ще давно ми домовилися, що допомагатимемо їй з оплатою комунальних і доставкою продуктів, але цього свекрусі завжди замало. Днями зателефонувала чоловікові й сказала, що впала.

Просила дати їй кілька тисяч на лікування. Яке це лікування, незрозуміло. Я не витримала і вихопила в чоловіка з рук слухавку. На емоціях почала з’ясовувати стосунки. Виявилося, зі свекрухою все нормально.

Їй якусь мазь виписали ногу мазати, обійшлося легким забоєм. Виникає запитання: для чого кілька тисяч? У відповідь тиша. Але чоловікові моя сцена не сподобалася. Він потурає матері й завжди ведеться на її маніпуляції.

Пам’ятаю випадок, коли свекруха зателефонувала і почала скаржитися. Побачила в магазині якусь дорогу ковбаску, і так захотілося, а грошей немає. А потім свекруха тонко натякнула, що стоїть біля банкомату.

Мовляв, нехай синочок скине потрібну суму, і вона піде купить собі цієї ковбаси. Яоловік матір шкодує, бере до рук телефон і тут же переказує гроші. Причому стільки, що цією клятою ковбасою можна цілу сім’ю нагодувати!

Я втомилася від цього. Іноді мені здається, що так ми з чоловіком ніколи своє житло не купимо. Мені до такої міри остогидло постійне здирництво свекрухи, що я вирішила порахувати, скільки грошей іде на неї на місяць.

Коли я озвучила цю цифру чоловікові, у нього очі на лоб полізли. Потім у нас інші проблеми почалися, і я якось зам’яла цю тему, але свекруха вміє нагадувати! Днями попросила мене купити їй кілька рослин у квартиру.

Пообіцяла, що віддасть мені гроші за них. Я, звісно, здивувалася. На радощах вибрала для неї найкращі квіти. Повезла. Але коли я віддала свекрусі куплені рослини, вона кинула мені коротке спасибі. На цьому справа і закінчилася.

І ось тут я не витримала і нагадала, що вона обіцяла мені віддати гроші. Свекруха подивилася на мене так, ніби це я винна їй гроші, а не вона мені. Почала розповідати, що такого не було.

У той момент мені здавалося, що я зараз розіб’ю до біса всі ці вазони, але розсудливість узяла гору. Я просто мовчки розвернулася і вийшла з її квартири, але в машині не витримала і залилася гіркими сльозами.

Я не розумію, що мені робити і як говорити зі свекрухою. Вона буквально висмоктує з мене всі соки. Енергетичний і грошовий вампір! Приїхавши додому, я розповіла про все чоловікові.

Йому ця ситуація дуже не сподобалася, хоча раніше він завжди був на боці матері. Мовляв, вона вже старенька, потрібно бути терпимішою і таке інше, але я втомилася терпіти її витівки!

Він пообіцяв, що поговорить із нею, але я боюся, що це не дасть жодного результату. Починаю думати про те, щоб вести з чоловіком роздільний бюджет. З моєї кишені свекруха не отримає більше ні копійки!

You cannot copy content of this page