І тепер Ніка живе з ним, не згадуючи про нещасну маму. Навіть не покликала її на своє весілля…

Дочка соромилася своєї негарної матері і втекла жити до батька, а коли дізналася, чим відплатила мати, то втратила дар мови. Ніка кокетливо розглядала своє відображення у дзеркалі. Вона шалено подобалася сама собі. Вона крутилася в новій   сукні і не могла на себе надивитися.

Цю прекрасну сукню батько купив їй з нагоди випускного. Ніка здригнулася, побачивши в дзеркалі, що у кімнату тихо увійшла мама. Ніка невдоволено глянула на маму. Однокласники завжди сміялися і гострили, коли бачили Людмилу. І це бентежило Ніку.

Дуже не хотілося, щоб своїм виглядом мати зіпсувала свято. Тому вона запропонувала мамі лишитися вдома, а після випускного вона все одно збиралася до батька, бо хотіла влаштуватися в місті. Мама ледь не заплакала і тільки тихо запитала: «Кинеш мене одну?»

Людмила підійшла до дзеркала, сумно поглянула на своє відображення. Де колишня квітуча красуня Люда? На неї дивилася виснажена жінка з обличчям, спотвореним шрамами. Коли за дочкою зачинилися двері, вона присівши на табурет, почала згадувати минулі роки.

Будучи зовсім юною та тендітною дівчиною, Люда вийшла заміж за Олега, перспективного чоловіка, який чудово заробляв. Так у них завелося, Олег був здобувачем, а Люда забезпечувала йому побут та затишок, чекаючи на роботу. Того дня Люда особливо старанно готувалася до приходу чоловіка.

Вона приготувала чудову вечерю, стіл сервірувала, не гірше, ніж у ресторані. Також Люда одягла вечірню сукню, зробила макіяж, зробила зачіску. Привід це зробити був вагомим, Люда хотіла повідомити чоловіка, що при надії. Коли вже все було готове, у двері подзвонили.

Дівчина кинулася відкривати, сподіваючись, що це коханий чоловік. Але на порозі стояла незнайома дівчина, котра з викликом дивилася на Людмилу. То була Альбіна, колега її чоловіка. Вона прийшла, щоб сказати, що Олег її не любить і вони вже разом рік!

Він ніяк не наважувався це сказати, тому коханка вирішила взяти бика за роги. Тут за спиною Альбіни з’явився чоловік, який здивовано дивився на дівчат, не намагаючись щось сказати. Лише мукав щось невиразне, а потім кинувся на Альбіну, намагаючись її позбутися.

Він завів із нею роман просто так, зі спортивного інтересу. З Людою йому було дуже зручно та комфортно, вона прекрасна господиня, кохана дружина. Альбіна просто гарна лялька, не більше. Загалом нічого серйозного з нею Олег і не планував.

І він готовий був на все, аби цей конфлікт зійшов нанівець. Людмила із сарказмом дивилася на цю виставу. Потім чоловік довго вибачався. Та Люда пішла збирати речі. Того ж вечора вона пішла, так і не сказавши Олегу, що він буде батьком.

Про те, що Люда при надії, Олег дізнався лише через тиждень, коли приїхав до дружини в село, де вона й оселилася. Олег одразу здогадався. що Людмила там. У неї там жив дідусь. Олег благав Люду повернутися до нього. Лякав труднощами, що чекають на самотню матір, але вона була категорична.

До Олега вона й не думала повертатись. Чоловік махнув рукою, поїхав. Думав, сама приповзе, коли потреба змусить. Люда не приповзла. Вона народила дочку, і ростила її самостійно. Дякую дідусеві, той допомагав, як міг, а потім його не стало.

Коли Ніці, так Люда назвала дочку, виповнилося сім років, сталося нещастя. Дочка із сусідськими дітлахами грали на сіні. І хтось додумався запалити сірник і незабаром сіно палало, як смолоскип. Побачивши густий дим, Люда кинулася на допомогу.

Першим вона винесла сусідського хлопчика, поклала на безпечній відстані. Знову кинулась усередину, десь там, у диму, була її дочка! Люда не встигла винести Ніку. Бачачи, що дах ось-ось звалиться на них, Люда просто накрила її своїм тілом. Прокинулася Люда в лікарні.

Коли вона прийшла до тями, то відразу запитала, де донька. Їй відповіли, з Нікою все добре. А ось з Людмилою не дуже … обличчя її обгоріло, і перетворилося на маску. Коли жінка виписалася, і поспішила до доньки, що жила весь цей час у сусідки, Ніка з жахом відсахнулася, побачивши маму.

З того часу вона якось цуралася Люду, лякалася зовнішнього вигляду матері. На сцені знову з’явився колишній чоловік! Він так і не одружився. Але до дочки легко знайшов підхід. Просто купив її подарунками. І тепер Ніка живе з ним, не згадуючи про нещасну маму. Навіть не покликала її на своє весілля!

You cannot copy content of this page