І тепер у мене з’явилися нові турботи. Брат хоче виписати мене з квартири. Продати її, а гроші поділити…

Мені 43 роки. Усе життя пропрацював на заводі, одружений. Виховую двох доньок. Про себе нічого не можу сказати: стандартно все. Шкідливих звичок практично не маю. Так, звичайне життя. До чого я це все.

Проблема моя полягає в тому, що рідний брат хоче виписати нашу сім’ю з квартири. Без моєї згоди, звісно. У мене тепер постійно болить серце. У матері нас було двоє: я і молодший брат.

Усе своє життя я на правах старшого брата заміняв йому батька. Тобто прав ніяких, по суті, а обов’язків вище даху. Але так хотіла мати, тому вибору в мене не було. У нас різниця у віці вісім років.

Тож це я робив усю хатню роботу, навчав молодшого життя, віддавав у сім’ю практично все до останньої копійки. Коли підріс – одружився, але завжди допомагав рідні.

Брат залишився з мамою, але потім ми всі скинулися грошима, брат узяв кредит і поїхав у новопридбану квартиру. Нічого особливого, але для самотнього хлопця дуже навіть добре.

Ми з дружиною тоді моталися по орендованих квартирах, але все було непогано. Потім мамі стало погано. Мною було вирішено переїхати до неї з сім’єю. У нас уже з’явилася дочка, але у батьківській квартирі місця вистачало.

Природно, доглядали за матір’ю ми з дружиною. Брат завів собі жінку, з якою почав жити. Приходили вони до нас тільки в гості. Ні про яку допомогу не було й мови. Одного разу я навіть чув, як він намагався взяти в борг у матері.

Виявилося, молодший раптом подумав, що в наш час працювати “на дядю” – це вже не варіант. Пустився в авантюру з криптовалютою. Ну, значить, там спочатку потрібно купити чогось, а потім почекати і продати чогось.

І тоді, як обіцяють, озолотишся. Але для цього потрібно мати власний капітал, а його немає. От він вирішив продати квартиру, а виручені гроші викинути у повітря. Природно, прогорів, причому серйозно.

Якраз до цього часу мами не стало. Важкий період для всіх нас, але крім усього іншого у мене були ще й сімейні турботи. Що робити з братом? А мені звідки знати? Нехай знімає гуртожиток. Хіба не так

Однак мама залишила квартиру нам із братом навпіл. Так вона завжди й планувала вчинити. І тепер у мене з’явилися нові турботи. Брат хоче виписати мене з квартири. Продати її, а гроші поділити.

Навіть якщо дуже розумно розпорядитися отриманими грошима, вийде максимум непогана однокімнатна квартира або дуже втомлена двокімнатна квартира, а в мене дружина і двоє дітей.

Із братом я перестав спілкуватися після його не дуже красивого рішення. Вже не знаю де, але він відкопав юриста, який іноді мені надзвонює. Що робити, не розумію. Втрачати квартиру не хочеться.

You cannot copy content of this page