Іноді мені вдається поставити запитання, чому зі мною не хочеться розмовляти і вже після цього Вона слухавку не бере….

В моєму житті є проблема, через яку я почуваюся просто неповноцінним. Усі з кимось листуються в контакті або телефонують, а я ні. Ні, не те, що в мене ніколи не було дівчини. Дівчата були.

Ми теж зідзвонювалися або листувалися. Тільки все це триває дуже мало, один-два тижні і все. Ось ми познайомилися, обмінялися телефонами, зателефонували, розповіли одне одному про себе все на світі.

Потім я телефоную, а Вона каже, наприклад, що зайнята, займається, кудись іде або, зрештою, що її ось зараз покликала мама. Я дзвоню в інший день, зі мною обмінюються кількома реченнями, типу яке складне сьогодні було домашнє завдання і все.

Зазвичай більше дівчата просто не беруть слухавки. Іноді мені вдається поставити запитання, чому зі мною не хочеться розмовляти і вже після цього Вона слухавку не бере.

В мене бували дівчата, з якими я навіть кілька разів зустрічався, але це теж два-три рази. І начебто все бувало нормально. Ось ми гуляємо, цілуємося, а на третій або четвертий раз, вона просто не приходить або каже, щоб я більше не приходив.

Може, я багато хочу? Я хочу, щоб дівчина розповідала мені все, що з нею було, і щоб сказала, що я їй подобаюся або не подобаюся. Зазвичай відповіді на це запитання взагалі отримати майже неможливо.

Я такий дурень, що дуже швидко прив’язуюся, навіть за дві-три розмови. І потім дуже боляче, коли цим усе й закінчується. У вересні домовився зустрітися в парку з дівчиною, а вона не прийшла і більше слухавку не бере.

Ті, хто про це знають, кажуть, що я просто поступово навчуся не прив’язуватися, а сам сміятимуся над дівчатами і кидатиму їх, а мені все одно дуже боляче.

Я завжди відразу починаю думати, як ми будемо ходити, гуляти, цілуватися, розмовляти, ходити в кіно, підемо до друзів, а частіше всього навіть до “зустрітися і погуляти” не доходить.

Ось скоро зустріну своїх однокласників, ще друзів у рідному місті. У них у всіх є дівчата, а дехто навіть одружився. Буду серед них виглядати дуже нерозумно. Чесно кажучи, не хочу цього і навіть боюся.

You cannot copy content of this page