Іпотека оформлена на чоловіка, а ми з батьками теж беремо участь в оплаті. Виходить, що його законна дружина має право на квартиру, в якій ми живемо

До деяких пір я була повністю впевнена в тому, що щаслива зі своїм цивільним чоловіком. З Олегом ми живемо вже 6 років, у нас є чотирирічний син. Олег уважний і турботливий батько

Незважаючи на те, що ми вже не перший рік разом, романтика в стосунках нікуди не поділася. Він дарує мені квіти без приводу і часто готує романтичну вечерю у вихідні.

Пару років тому нам доводилося жити в орендованому житлі. Олег взяв на себе обов’язок платити за квартиру самостійно. Тільки зовсім нещодавно ми взяли квартиру в іпотеку, треба ж колись обзаводитися власним житлом. Виплачувати іпотеку нам допомагають мої батьки.

Ми дружно живемо, не скандалимо, і ніби як фінансів вистачає на мирне затишне життя. Я ж взяла на себе обов’язки домогосподарки. Люблю готувати і наводити порядок вдома.

За професією я швачка, час від часу відшиваю речі людям на замовлення в домашніх умовах. Гроші ніколи не зайві, і я люблю свою роботу, тому намагаюся виділяти на неї хоч трохи вільного часу.

Від першого шлюбу у Олега є донечка-підліток. Вони часто спілкуються, добре ладнають з колишньою дружиною. Я ніколи не питала, чому вони розійшлися. Очевидно були вагомі причини.

Але як так вийшло, що вони до цих пір офіційно не розлучилися, я зрозуміти не можу. Вже 6 років, дитина народилася поза шлюбом, що для моєї родини неприйнятно. Але я дуже люблю цю людину і готова почекати.

Олег вже жив окремо, коли ми з ним познайомилися. Я не повела його у дружини. Тільки прикро, що все ще доводиться відбуватися жартами і говорити, що нам шкода грошей на весілля, коли друзі запитують про одруження.

Син запитує, чому у мами і тата різні прізвища. Але не тільки в цьому справа.

Ще один момент мене турбує: іпотека оформлена на чоловіка, а ми з батьками теж беремо участь в оплаті. Виходить, що його законна дружина має право на квартиру, в якій ми живемо. Ось це вже трохи лякає.

Подруги теж кепкують, що можу залишитися біля розбитого корита. Але я їх не слухаю. А ось мама вже не витримує, прямо в лоб запитала, коли вже весілля.

Мені ніяково, а Олег відмовчується. Я навіть не знаю, як з ним заговорити про офіційне розлучення з колишньою дружиною.

You cannot copy content of this page