Історія дружини, якій чоловік подарував пароль від свого телефону на Новий рік

Моя подруга нещодавно розповіла про те, що чоловік на Новий рік подарував їй пароль від свого телефону. Благо подруга була досить самокритична і зрозуміла, що вона сама довела відносини до такого стану, коли чоловік, втомившись від постійних скандалів, зважився на подібний вчинок.

І все ж вона не втрималася і заглянула в його девайс. Яке ж було її здивування, коли вона зрозуміла, що телефон скинутий до початкових налаштувань, а чоловік явно користується зовсім іншим. Ось така ситуація.

Про яку довіру можна говорити, якщо люди без дозволу або навіть з ним вторгаються в настільки особистий простір одне одного? Я впевнена, що навіть відсутність довіри не може виправдати таку поведінку.

Чому немає сенсу заглядати в телефон чоловіка або дружини?

Якщо ти нічого знайдеш у девайсі, то, по-перше, будеш відчувати провину за вторгнення в особистий простір. По-друге, порожні підозри можуть образити кохану людину.

Однак уявімо зворотну ситуацію. Ти знайшла в телефоні чоловіка щось, що компрометує. І що далі?

Влаштувати скандал? Або, може, розійтися? Ситуація лише ускладниться. Та й всі ми маємо різні уявлення про неправильну поведінку невірного партнера.

Для когось такою поведінкою вже буде вважатися лайк під фотографією незнайомої панночки. А хтось може обуритися навіть на наявність красивих моделей в підписках інстаграму.

Наше бачення правильного і неправильного в стосунках приходить лише з досвідом. Хтось думає, що якщо партнер милується іншими людьми, то це неодмінно призведе до зради. Або, наприклад, він тебе точно вже не любить, адже йому зовні подобається хтось ще.

Особисто я вважаю, що від перегляду чиїхось фотографій до зради відстань як від Куби до Китаю.

Ми повинні брати до уваги погляди наших коханих, якщо хочемо бути з ними і хочемо, щоб їм з нами було комфортно.

І все ж потрібно часом розібратися в первинних причинах проблеми. Наприклад, якщо ти постійно ревнуєш, хоч приводу ніколи і немає, може, справа не в коханій людині? Можливо, справа в твоїй невпевненість в собі, зовнішності і подібних речах?

You cannot copy content of this page