Історія, в якій чоловік іде від дружини через пару днів після золотого весілля

Здавалося, тільки того місяця бабуся та дідусь відзначали золоте весілля. 50 років спільного життя! Не кожна пара здатна стільки протриматися.

Батьки Вероніки були прикладом. Їхній шлюб тривав лише 10 років, і в результаті дівчинці довелося зустрічатися з батьком лише у вихідні.

Інша справа бабуся і дідусь — уособлення стабільності та справжній маяк у сум’ятному світі взаємин.

«Якщо я і вийду заміж, то тільки за того, з ким у мене будуть такі самі стосунки», – одного разу вирішила Вероніка.

І з того часу шукала ідеального партнера. Однак зараз вона вже не була так впевнена у своїй установці. Адже головний життєвий приклад руйнувався на очах. І нічого не можна було вдіяти.

Віктор Іванович пішов від дружини Галини Олексіївни через два дні після святкування золотого весілля.

Це було шоком не лише для Галини, а й для всієї рідні. Бо ніщо не віщувало такої поведінки. Але, як виявилося, не все було так весело, як малювали собі оточуючі.

Вероніка намагалася помирити бабусю з дідусем, але обидва були проти. Дідусь не хотів повертатися до цього шлюбу, а бабуся не хотіла утримувати його силою. Згодом Вероніка дізналася історію, яка повністю перевернула її уявлення про ідеальний шлюб.

Справа в тому, що бабуся не була першою та єдиною коханою Віктора Івановича. До знайомства з Галиною він мав подругу Олену. Саме з нею він і хотів одружитися.

Але так сталося, що її батьки переїхали в іншу область, а дочку забрали із собою. Адреси вони не залишили, телефони були далеко не у всіх. Тому Віктору залишалося лише гадати, де і як живе його кохана.

А за рік у їхньому містечку з’явилася Галина. Весела та господарська дівчина, яка миттєво закохалася у Віктора. Та й той уже не був проти обрати супутницю життя. Отак, прийнявши свою долю, Віктор і одружився з Галиною.

Це був успішний шлюб з погляду стабільності. Але палкого кохання між подружжям ніколи не було. Може саме тому вони стільки разом протрималися.

Все змінилося, коли на теренах фейсбуку Віктор випадково знайшов Олену. Вони почали листуватися, і тоді Віктор зрозумів, що хоче провести свої останні роки лише з цією жінкою.

Як потім Віктор зізнався Вероніці, він хотів піти ще раніше, але вже вирішив «дограти цю платівку до її золотого фіналу». Тепер він нічого не може з собою вдіяти. Він чекав так багато років, щоб відкладати возз’єднання з любов’ю всього свого життя.

Нині Віктор живе у Олени. Іноді він дзвонить до Галини, щоб дізнатися про її самопочуття. Та на подив виявила неабияку мужність і спокійно сприйняла розлуку з чоловіком. Наче вона знала, що якось це станеться. Все-таки вона мала дітей і онуків, які підтримували її всіма силами.

Вероніка познайомилася з Оленою. Це була мила жінка, якій так і не пощастило збудувати свою родину. І якби не випадкова зустріч у соцмережі, вона б так і залишилася на самоті.

У результаті Вероніка змушена була визнати, що не все золото, що блищить. Але в той же час вона одержала можливість побачити історію ідеального шлюбу під зовсім іншим кутом.

І тим самим вона перейнялася великою повагою до бабусі та дідуся. Адже вони трималися разом не так заради одне одного, як заради всієї родини.

Як би нам часом не хотілося ідеалізувати людей та шлюби, буває й таке, що найбільше кохання людини знаходиться десь далеко. Чи слідувати за нею (і тим самим розривати багаторічний шлюб) чи змиритися з уже впорядкованим життям справа кожного.

Так само справа кожного, як відреагувати на подібний випадок. Але при цьому завжди слід пам’ятати про повагу та розуміння.

You cannot copy content of this page