Його здивувало і захопило, що я допомагаю своїй дружині. Мій друг розповів, що спочатку теж намагався допомагати своїй дружині, але потім перестав….

Днями до мене в гості завітав давній приятель. Ми засіли на кухні, базікали про те, про сьоме, п’яте, десяте… Принагідно перекусили і я запропонував попити чаю. Товариш був тільки “за”, тому я поставив чайник, а сам помив посуд.

Коли я вимкнув воду і поставив чисті тарілки на місце, то зловив захоплений погляд приятеля. Було помітно, що він хоче щось сказати, але сумнівається. Усе ж він не став мовчати.

Його здивувало і захопило, що я допомагаю своїй дружині. Мій друг розповів, що спочатку теж намагався допомагати своїй дружині, але потім перестав. Підлогу помив – вона навіть не помітила.

Приготував вечерю – знову не почув жодного слова подяки. Після цього він більше в «її справи» не ліз. Мені стало навіть смішно. Я зробив нам чай та відрізав по шматочку торта.

Коли ми сіли за стіл, то я спробував пояснити своєму гостю, навіщо я мию посуд і виконую багато інших справ по дому. Адже справа тут не в допомозі дружині і не в очікуванні від неї якихось особливих слів подяки.

Я не помічник своїй дружині, та й не потрібен їй помічник. Їй потрібен союзник, партнер по життю. І мені подобається така роль. У нас рівні права та обов’язки, ми разом виконуємо домашні справи, у кожного свої функції.

Я теж снідаю і вечеряю на цій кухні, тому я тут теж прибираю, мию посуд, готую, купую і приношу сюди продукти. Я теж живу в цьому домі, тому стежу за чистотою, намагаюся зробити його комфортним для нас і дітей.

І я не допомагаю дружині з дітьми, адже це не виключно її діти. Вони такою ж мірою мої, як і її. Тому я просто виконую свої батьківські функції. І тут у мене не менше обов’язків, ніж у дружини.

А що стосується слів подяки, то хіба вони необхідні? Чи варто гаряче дякувати людині за те, що вона просто виконує свої функції? Можна, але необов’язково.

Куди краще, якщо я буду для своєї дружини надійним союзником. Коли я у домі повноправний господар, який бере на себе і відповідні обов’язки, а не коли гість у власному домі.

You cannot copy content of this page