Кавалер дуже багато їсть і приносить на побачення матусині страви

Я вже давно закінчила навчання, влаштувалась на роботу за спеціальністю, живу на орендованій квартирі, повністю себе забезпечую. Три місяці тому зустріла його. Макс – мій ровесник, але живе у квартирі батьків. З матір’ю та батьком у нього дуже теплі стосунки. Трохи розсіяний, але дуже дбайливий та добрий хлопець.

Спочатку я не помічала деякі його чудасії, але потім у мене наче пелена з очей спала, як то кажуть. Ми з Максом ходили то в кафе, то ресторани, то в кіно, і скрізь рахунок ділили навпіл. Кожен платив лише за себе. І чим серйознішими ставали наші стосунки, тим більше я замислювалася про гроші.

Ми постійно зустрічалися у моїй квартирі. На вечерю їли мої продукти, на сніданок теж мої. Макс ніколи продукти не купував і грошей на їхню покупку не давав. Хоча апетит у нього чудовий. Завжди їсть та нахвалює, що смачно. Обов’язково вимагає добавки. А останнім часом зовсім заходить у гості майже щодня.

Я почала замислюватися, чому він не може взяти на себе покупку продуктів. Хоч іноді. Адже в нас, як я розумію, серйозні стосунки. Справа, можна сказати, наближається до весілля. Хіба складно дорогою до мене заскочити в магазин?

Вирішилася на розмову, висловила йому свої міркування. Він відреагував цілком нормально. Зізнався, що раніше про їжу не думав і тепер обов’язково виправиться. Пообіцяв навіть до наступної зустрічі взяти вечерю на себе. Я зраділа, добре прибрала кухню і навіть прикупила чоловічий фартух. Але такого повороту точно не чекала.

Він не збирався готувати, а просто приніс у пакеті багато судочків із їжею. Там були і голубці, і тушкована капуста, салат, і навіть домашні котлетки. Як виявилося, вся ця пишність була приготовлена ​​його мамою. Все було дуже смачним, але я, звичайно, нашу вечерю якось інакше уявляла. Вранці він все доїв, лоточки склав у пакет і забрав додому.

Наступні два візити були приблизно такими самими. По суті, він приносив до мене їжу мами, щоб просто її в мене з’їсти. Купувати зі мною продукти у магазині відмовився. Сказав, що не оплачуватиме, адже останні вечері та сніданки він і так організовував, а тепер моя черга.

Коли розповіла подругам, ті розсміялися. Виявилося, що вони бачили Макса, коли той поспішав додому з порожніми лоточками від їжі. Порадили мені припиняти ці стосунки, поки його мама не стала власноруч їжу для її сина приносити. Я тепер навіть не знаю, чи варто боротися за ці стосунки.

You cannot copy content of this page