Родинні історії

Кілька місяців квартира тітки простояла без діла. Я кілька разів говорила чоловікові, що треба її комусь здавати…

Ми з чоловіком 18 років прожили разом, із них три роки у цивільному шлюбі. І за всі ці роки ми завжди мали загальний сімейний бюджет. Хто б скільки не заробив, усі гроші зберігалися на загальному рахунку і будь-якої миті кожен з нас міг ними скористатися.

А нещодавно нам у спадок дісталася квартира тітки мого чоловіка. Останні два роки її життя ми постійно її доглядали і були чи не єдиними людьми, до яких можна було звернутися за допомогою будь-якої миті.

Втім, робили ми це абсолютно безкорисливо. Жінкою вона була доброю, так що ні мені, ні чоловікові спілкування з нею не було тягарем. Ніхто й не підозрював, що вона переоформила заповіт на свого племінника.

Кілька місяців квартира тітки простояла без діла. Я кілька разів говорила чоловікові, що треба її комусь здавати. Радила надійні сайти та розповідала, як краще все організувати.

Він лише погоджувався і далі відтягував момент подачі оголошень на сайт. Тож зрештою я вирішила сама зайнятися цим питанням. На двох сайтах моє оголошення успішно розмістили, а на третьому відмовилися, заявивши, що квартира з такою адресою вже давно зареєстрована.

Так я з’ясувала, що чоловік замовчує, що здає квартиру і ховає гроші, отримані від орендарів. Коли я його запитала, чому він мені нічого не розповів, він відповів, що це не моя справа.

Заявив, що квартира оформлена на нього, тому він має право самостійно вирішувати, як нею розпоряджатися. Мені загалом і не потрібні ці гроші. Але ставлення чоловіка до цього питання мене сильно зачепило.

Звідки такі різкі зміни? Що він ще приховує від мене? Може, в нього з’явилася інша жінка і він готується до неї піти, тому й відкладає гроші окремо? Він каже, щоб я перестала себе накручувати, але навіщо це все тоді?

Вам також має сподобатись...