Кілька разів я пробував поговорити з нею, але вона мене і слухати не хоче. В іншому все просто ідеально, я вже придивлявся до каблучки, щоб зробити їй пропозицію…

Мені 46 років. Я розлучений, зустрічаюся з дівчиною. Їй 42 роки, а виглядає на 35. В неї гарна підтягнута фігура, незважаючи на те, що вона виростила доньку. Вона теж розлучена, як і я, живе одна.

Вона шикарна жінка, але є одне але. Поки що ми зустрічаємося то в мене вдома, то в неї. Але вона мені дуже подобається, і я хочу розвитку стосунків. Річ у тім, що моя обраниця ненавидить готувати.

Коли ми в мене вдома, то я завжди пропоную салат або можу зробити бутерброди. У морозилці в мене є чергові заморожені пельмені та піца, а в неї вдома шаром покоти. Вона снідає вареними яйцями і вечеряє йогуртом.

Раз на тиждень вона замовляє доставку їжі додому. Причина такої ненависті до куховарства в неї через те, що її донька алергік, і 17 років вона була змушена постійно готувати окремо для доньки, доки була у шлюбі.

Зараз вона до плити навіть не підходить, а в новій квартирі в неї навіть немає духовки. Я не проти замовляти доставку раз на тиждень, але розраховую на спільне майбутнє і хочу домашньої їжі, я ж чоловік.

Природно хотіти домашнього затишку і турботи від коханої жінки. Сам можу яєчню приготувати і бутербродів зробити, а взагалі я готувати не вмію. Кілька разів я пробував поговорити з нею, але вона мене і слухати не хоче.

В іншому все просто ідеально, я вже придивлявся до каблучки, щоб зробити їй пропозицію. Чи є шанс якось виправити ситуацію? Просто, якщо все так і залишиться, то напевно доведеться розійтися.

You cannot copy content of this page