Кілька разів я просила доньку занести бабусі продукти і сходити в аптеку, і щоразу вона морщилася, ніби лимон проковтнула…

Зараз свекруху доглядає її рідна сестра, бо племінники за кордоном. Нещодавно мама чоловіка повідомила нам, що більше не зможе жити з сестрою, оскільки та переїжджає до дітей.

Після цього чоловік став наполягати на тому, щоб ми забрали свекруху до нас. Я ніколи не була проти того, щоб мама чоловіка залишилася в нас. Сім’я в нас невелика: я, чоловік і дочка-підліток.

Труднощів я ніяких не боюся у зв’язку з переїздом свекрухи. Я прекрасно розумію, що свою маму теж би хотіла підтримати, і ніхто, крім дітей, цього не зробить. Я пам’ятаю, як свекруха з теплотою мене прийняла.

Вона допомагала мені з дочкою. З пелюшок моя дитина була завжди гарно одягнена в м’які в’язані речі – мама чоловіка рідко випускала з рук спиці. Я знаю, як доглядати за літніми людьми, бо колись підробляла санітаркою.

А проблема в тому, що моя дочка категорично не хоче бачити стареньку в нашому будинку. Вона каже, що у квартирі постійно буде неприємний запах і що бабуся відлякуватиме друзів. Кімнати в нас три: вітальня і дві спальні.

Ми вже збиралися самі селитися у вітальні й поселити свекруху в нашій спальні, але дочка обурилася. Зізнаюся, ми доньку розбалували, тепер на додачу до поганого виховання додався підлітковий вік.

Останні 10 років свекруха жила заради внучки. Завжди намагалася готувати смаколики для неї, поки сама на ногах могла стояти. А тепер внучці неприємно перебувати під одним дахом із рідною бабусею.

Кілька разів я просила доньку занести бабусі продукти і сходити в аптеку, і щоразу вона морщилася, ніби лимон проковтнула. Наче не розуміє, що вона сама колись буде старенькою і безпорадною. У доньки ні краплі співчуття.

Вона сказала, що якщо бабуся переїде до нас, то вона піде з дому. Чоловікові набридла така поведінка, і він перевіз деякі речі мами до нас додому. Дочка того ж дня пішла жити до подруги.

Щоправда, коли дізналася, що бабуся переїде тільки через місяць, то повернулася додому. Я не знаю, як правильно вчинити. Хочу, щоб усім було добре, а чоловік ображається на доньку і на мене, що я їй потураю.

Каже, що сам з’їде до мами, якщо ми будемо себе так поводити. Я вже почала сумніватися, що варто перевозити свекруху до нас. До цього я кілька років готувалася до її переїзду. Тепер треба зробити вибір.

You cannot copy content of this page