Коханий мені, звісно, клявся про те, що сам усе розповість дружині, треба просто “трохи почекати” але я ж не дурна і знаю, що одружений чоловік, тим паче з набагато старшою за нього дружиною, боїться її як вогню…

Доля мені посміхнулася, і я знайшла собі саме такого, як зараз заведено говорити, “масика”. Гарний, займається спортом і їздить на червоній іномарці. Тільки-тільки виповнилося 30 років, а це означає, що він молодший за мене на 5 років. Хоча виглядаємо ми шикарно.

Я виглядаю набагато молодшою за свій вік. Пощастило з генетикою і сучасною косметологією. Загалом, варіант просто “хапай і біжи”, але є одна заковика. Причина, через яку нам не судилося бути разом. Хоча це і не мої слова. Він, як би це сказати, трішечки одружений.

За його словами, це все в минулому, нічого серйозного. Одружився він молодим, відчував найніжніші почуття до своєї нареченої, не бачив нікого іншого впритул, а вона набагато старша за нього, дама дуже забезпечена, та ще й сама керує компанією.

Це свідчить про те, що з мізками там усе гаразд, та ще й характер у неї владний. Таких жінок ображати не слід. Проте коханий себе зі мною ніяк не стримував, що тільки додавало гостроти в наші таємні стосунки. Спершу це лише забавляло, але потім я зрозуміла, що починаю закохуватися.

Було багато дзвіночків: хотілося зателефонувати йому, коли він точно був удома, зустрітися зайвий раз. Я навіть запрошувала його до себе на вечерю. Хоча господиня з мене та ще, кухнею я практично не користуюся, а для чистоти у квартирі я завжди користуюся послугами клінінгу.

Я почала замислюватися. По суті, я перебуваю на правах коханки. Жінки, яка знає про дружину свого партнера, про те, що він повертається до неї щодня і щоночі. Що думає коханка? Чи влаштовує мене таке, чи хочу я цього для себе? Які можуть бути перспективи?

З позитивними сторонами все зрозуміло – він мене влаштовує в усіх планах, чоловік мрії як мінімум. Але що щодо негативних? Що, якщо його дружина випадково про все дізнається? Вона ж мене точно знайде, а захистити мене нікому. І після таких роздумів я вирішила піти на відчайдушний крок.

Одного разу, коли ми були разом, я захотіла замовити нам якихось ролів, але батарея мого смартфона, на жаль, сіла, і зателефонувати я з нього не могла. Тому я взяла телефон коханого і сама оформила замовлення. Я ж краще розбираюся в різновидах суші.

А сама заодно швиденько залізла в список пропущених номерів і помітила там один, який зустрічається найчастіше. Я знала, що він свою дружину не підписував, тому вирішила, що це саме її номер. Тепер треба було просто зателефонувати і розставити всі крапки над “і”.

Коханий мені, звісно, клявся про те, що сам усе розповість дружині, треба просто “трохи почекати” але я ж не дурна і знаю, що одружений чоловік, тим паче з набагато старшою за нього дружиною, боїться її як вогню. І сам у житті їй ні про що не зізнається.

А якщо ця сама дружина сама про все дізнається, буде скандал і руйнуватимуться стіни. Здебільшого, мої. Значить, треба діяти самій. Я подумала, що рано вранці жінки ще злі, а ввечері люблять відпочивати. Тож дзвонити треба вдень.

Якщо вона буде на роботі, при всіх вона навряд чи стане мені погрожувати, а потім, може, заспокоїться. Нічого кращого на думку мені не спало, тож я дочекалася першої чи другої години дня, уся перенервувала і тремтячою рукою набрала номер телефону своєї суперниці.

Кілька гудків, і впевнений, жіночий голос у слухавці. Я навіть трошки запнулася. Привіталася, помовчала і сказала, що маю до неї розмову щодо її чоловіка. Вона поцікавилася, що конкретно я хочу з нею обговорити. І тут мене якось понесло. Я не полінувалася розповісти їй про наші почуття.

Про те, що кохання іноді пропадає і в житті чоловіка може з’явитися інше. Навіть наплела їй казок, що особисто я її дуже поважаю, але серцю не накажеш. Тож я вирішила до неї зателефонувати сама і викласти всі карти на стіл. Деякий час вона мовчала, не перебивала.

Я навіть злякалася, може, вона кинула слухавку або зовсім їй стало зле, але потім із динаміка я почула чіткий, гучний, заливистий жіночий сміх. Моя суперниця наче знущалася з мене. Я не могла зрозуміти, що не так, чому вона не сприймає мене всерйоз, я ж спала з її чоловіком і прямо в цьому зізнаюся.

Відсміявшись і відкашлявшись, жінка на іншому кінці дроту повідомила мене про те, що дуже рада нашим почуттям. На жаль, він ніколи не був одружений, але вона, як його мати, нас благословляє. І чекає мене найближчим часом у себе вдома.

Їй дуже шкода, що її син водив мене до цього часу за ніс, як він це робив з іншими дівчатами, але такий уже в нього характер. І гарного мені дня. Після цього я заблокувала номери цього обманщика і його матері. Так сильно в душу мені ще ніхто не плював.

Виявилося, що це я була жертвою чоловічих чар, а не моя суперниця, а чоловік моєї мрії ні секунди мене не кохав. Ніколи в житті я б не подумала, що опинюся в такому становищі, але, мабуть, якась карма все-таки існує. І мені дісталося від неї на повну.

You cannot copy content of this page