Коханий злиться на мене і каже, що, якщо я спатиму окремо, він розлучиться. Зараз грошей у нього на нові меблі немає…

Я заміжня вже другий рік. Нещодавно в нас з’явився син, але мені не дає спокою старе ліжко мого чоловіка. Через те, що він не хоче поміняти ліжко, ми постійно сваримося і навіть спимо в різних кімнатах

Коханий був одружений перед нашою зустріччю дев’ять років. Коли ми познайомилися, він уже був розлучений. Спочатку ми жили окремо півроку, а потім, коли я дізналася, що при надії, то переїхала до нього.

Я думала, що цей чоловік кохає мене і давно забув про колишню дружину, але зараз сумніваюся в цьому. Після розлучення його колишня дружина майже нічого не забрала. Мені довелося збирати і викидати її речі.

Найбільшою проблемою для мене стало ліжко. Після розлучення чоловік не став міняти меблі або робити ремонт – його все влаштовувало. А я категорично відмовляюся спати на їхньому з дружиною ліжку.

Ми багато разів сварилися з цього приводу, а зараз у мене вже навіть немає сил нічого говорити чоловікові – я просто йду в іншу кімнату. Мені неприємно думати, що було на цьому ліжку.

В голові виникають різні картинки щойно я намагаюся себе пересилити і лягти спати. Мене це принижує і злить. Чоловік не хоче купувати нове ліжко, каже, що це дорого. Він продовжує спати на старому.

Коханий злиться на мене і каже, що, якщо я спатиму окремо, він розлучиться. Зараз грошей у нього на нові меблі немає, а мені так важливо, щоб він мене зрозумів. Я не можу з ним спати на ліжку, в якому він проводив час з колишньою.

Я попросила його купити хоча б новий матрац. Коли ми востаннє розмовляли на цю тему, я сказала, що треба хоч якихось заходів вжити і піти мені назустріч. Він погодився, а сьогодні каже, що матрац купимо не скоро.

Роблю висновок, що чоловікові мої почуття не важливі. Раз він продовжує мене ігнорувати, доведеться спати окремо й далі. А якщо так триватиме, розлучення не за горами. Навіщо жити з людиною, яка мене не поважає?

You cannot copy content of this page