Коли гості поїхали, я вийшла на задній двір і спалила всі подарунки, які отримала від сестри. З того дня в моїй родині запанувала колишня гармонія…

Усе почалося кілька місяців тому. Я з чоловіком і синами займалися своїми справами і у вихідні приймали гостей. До нас часто заходили друзі, сусіди і приїжджали родичі. А чому б і не прийняти?

Нещодавно тільки новий будинок купили, недалеко від старого. Тож моя сім’я особливо й не помітила різниці після переїзду. Але, схоже, ця зміна комусь стала на заваді.

Десь через якихось півроку в моєму доміариси почали відбуватися дивні речі. Стан здоров’я кожного члена сім’ї помітно погіршився, я постійно почувалася знесиленою, собака майже не виходила з будки і постійно скиглила.

До всього іншого то котел зламається в хаті, то тріщина піде по стіні й до стелі. Не кажучи вже про квіти в тепличці – все зів’яло. Коли моя знайома почула про біди, то одразу ж припустила, що хтось навів наврочив

От вона й порадила бабку, до якої можна звернутися. Так я і зробила. Отримавши адресу, поїхала до місця призначення і зустрілася з бабусею. Та оглянула мене і з жалем підтвердила здогадку про псування.

Після відвідин бабці я справді почала почуватися краще. Зробила все, як було сказано в інструкції. Запалювала свічки, читала замовляння в кожній кімнаті. Потім взяла дві голки, обдала вогнем і, просячи Бога про захист, вбила одвірок.

Це має захистити від недоброзичливців. Оберіг на вхідних дверях спрацював уже за кілька днів. У гості до мене приїхала двоюрідна сестра з чоловіком і дітьми. Та привезла із собою подарунки та варення як гостинець до чаю.

Але щойно банка з ласощами опинилася на столі, вона одразу тріснула і варення витекло назовні. Тоді я зрозуміла, що родичка могла бути тією самою заздрісницею, що навела порчу.

Коли гості поїхали, я вийшла на задній двір і спалила всі подарунки, які отримала від сестри. З того дня в моїй родині запанувала колишня гармонія. У чоловіка на роботі все налагодилося, діти знову були здорові, а собака пустував на подвір’ї.

Виявилося, що недоброзичливців в мене предостатньо. Оберіг працював, а всі подарунки від викритих людей тут же піддавалися вогню. Про всяк випадок. Завдяки порадам бабці моя сім’я тепер живе як раніше.

You cannot copy content of this page