Коли свекруха все ж таки пішла з квартири, то я поставила чоловіку ультиматум. Або він вирішуєш цю проблему зі своєю мамою, або я їду до себе, а він залишається жити з нею…

Моя свекруха не особливо прагнула жити з нами в одній квартирі. Це все тому, що тоді ми жили в моїй однокімнатній квартирці. Територія була моя, а не її сина, тому вона не претендувала на часті відвідування.

Вона приходила в гості виключно на запрошення. І мене це влаштовувало. Але все змінилося, коли ми вирішили взяти квартиру в іпотеку. Моя однушку піде на здачу, а дохід з неї частково оплачуватиме внески.

План чудовий, ось тільки свекруху ніби підмінили. Не встигли ми обжитися на новому місці, як вона почала випрошувати ключі від нової квартири. Вона це пояснювала тим, що квартира належить її сину, то ж вона має на це право.

Я намагалася пояснити, що квартира не його, а наша. Я намагалася не звертати уваги на прохання свекрухи. Я вирішила, що вона просто заспокоїлася. Але раптово нам зателефонували з охоронної служби.

Коли ми купили квартиру, вона була вже із сигналізацією. Ми переоформили договір із попередніми власниками, але особливо нікому про це навіть не розповідали.

І ось одним чудовим осіннім днем ми з чоловіком поїхали у справах в іншу частину міста. Раптом мені дзвонять і кажуть, що у квартиру зайшли, але систему не відключили. Я сказала, що це не ми. І ключі ми нікому не давали.

І поки ми мчали додому, у квартиру вже ломилися охоронці. І знаєте, кого ми знайшли в середині? Мою свекруху. З’ясувалося, що якимось чином вона зуміла розжалобити чоловіка, і той дав їй дублікат ключів від квартири.

Він не очікував від матері подібної поведінки. Мого гніву не було межі. Я одразу відібрала ключі і заборонила свекрусі взагалі приходити до нас додому. Та у сльози.

На запитання чоловіка, що вона тут взагалі робила, свекруха заявила, що оскільки вона все життя йому присвятила, то все його належить і їй. Коли свекруха все ж таки пішла з квартири, то я поставила чоловіку ультиматум.

Або він вирішуєш цю проблему зі своєю мамою, або я їду до себе, а він залишається жити з нею. Чоловік навіть не знайшов, що відповісти. Він наче ще не відійшов від шоку.

Треба визнати, що я й сама була в неабиякому шоці. Адже свекруха раніше не розкривалася з такої сторони. Як взагалі можна було додуматися до такого? Та й досі невідомо, навіщо вона зайшла у квартиру, коли нас не було…

You cannot copy content of this page