Коли я поцікавилася, чому вона так зніяковіла, то мама відповіла, що зустріла чоловіка. Я дар мови втратила…

Я розуму не прикладу, чого це мама у свої 60 з гаком років зібралася виходити заміж. Хіба можуть літні люди по-справжньому закохуватися? Адже шлюб мають укладати люблячі люди.

Моїм батькам було по 30 років, коли вони вирішили розписатися. До цього і батько, і мама працювали, щоб забезпечити нам майбутнє. Коли вони обидва твердо стояли на ногах, то вирішили, що можна створити сім’ю.

Так і сталося: мама з татом прожили в щасливому шлюбі 30 років. Два роки тому тата не стало. Ми з чоловіком вирішили не залишати маму саму. Тим паче що нам потрібна була допомог.

Діти залишалися самі на цілий день, а бабуся за ними доглядала. Ми так добре ладнали, все було просто чудово. Мій чоловік обожнює мою маму, особливо коли вона пече вишневі пиріжки.

Коли мама почала жити з нами, вона почала з нудьги багато і смачно готувати. Якось мама розповіла про якийсь захід для літніх самотніх людей. Я не відразу зрозуміла, що за захід, та й вдовою мама стала недавно.

Після зустрічі мама прийшла щаслива, вона вся світилася від радості й не переставала говорити про своїх нових численних друзів. Потім мама вирішила ходити на ці зустрічі щотижня.

Її збори збігалися з уроками плавання мого молодшого сина. І мені довелося відпрошуватися з роботи, щоб його відводити в басейн. Заняття сина тепер під питанням. А мамині зустрічі тепер дратують мене все більше і більше.

Місяць тому мама розповідала, як пройшов її вечір, і раптом вона почервоніла. Коли я поцікавилася, чому вона так зніяковіла, то мама відповіла, що зустріла чоловіка. Я дар мови втратила.

Два роки ще навіть не минуло, а вона вже закохалася. Таку новину я прийняти ніяк не могла і сподівалася, що мама жартує. Зараз мама збирається виходити заміж за чоловіка, з яким я навіть не знайома.

Це дивно і в голові ніяк не вкладається. Коли вона побачила мою реакцію, то одразу зібрала речі й переїхала до цього чоловіка. Тепер її навіть онуки не хвилюють Ми вже два тижні не спілкуємося, я злюся і хвилююся за маму.

Вона залишила онуків без нагляду, прекрасно знаючи, що я не встигаю з усім справлятися. Я не можу пересилити себе і зателефонувати їй. Особливо після того, як дізналася, що днями вона розписалася.

You cannot copy content of this page