Коли я заговорив про гроші, то в очах дітей спалахнув вогник. Вони подумали, що я нарешті зважився на продаж будинку. Але не тут-то було…

Я вдівець і вже пенсіонер. В мене двоє дорослих дітей. Навесні та влітку я живу за містом у невеликому будиночку та займаюся ділянкою та садом. А коли холоднішає, повертаюся в місто, де в мене затишна однушка.

Діти не дуже часто навідуються до мене. Хіба що тоді, коли їм що-небудь потрібно. Останні кілька років вони вмовляли мене продати будинок і ділянку за містом. Мовляв, їздити туди далеко, та й немає інфраструктури.

Діти турбуються, що, якщо я опинюся в небезпеці, вони просто не зможуть допомогти. Однак насправді мотиви моїх дітей були зовсім іншими. Вони не знають, де можна знайти гроші.

Дочка рано вискочила заміж, думала, що зустріла своє справжнє кохання. Але на ділі виявилося, що її чоловікові сім’я не потрібна. Коли вона завагітніла, чоловік її кинув.

Роботи гідної у неї не було, оскільки її завжди забезпечував чоловік. На сина я покладав великі надії. Однак і він не зумів стати на ноги. Вплутався в якусь авантюру, вклав багато грошей у бізнес, який прогорів.

Тож мої діти просто хотіли, щоб я продав будинок і поділився з ними грошима. Щоправда, я завжди був проти, бо не вважав, що зобов’язаний допомагати своїм дорослим дітям фінансово.

Та й не було в мене такої можливості, поки одного чудового дня я не покликав дітей до себе додому на серйозну розмову. Вони зраділи, думали, що я нарешті одумався, але усе виявилося дещо інакше.

Коли я заговорив про гроші, то в очах дітей спалахнув вогник. Вони подумали, що я нарешті зважився на продаж будинку. Але не тут-то було. Продавати будинок я не збирався, але мій друг міг позичити гроші під гарні відсотки.

Діти здивовано переглянулися, але робити було нічого, і вони погодилися. Справи сина потихеньку пішли в гору, донька нарешті знайшла роботу. Вони завжди вчасно вносили щомісячний платіж і не говорили про продаж будинку.

Утім, вони туди навіть не їздили. Коли прийшов час віддавати останню частину боргу, я запросив дітей на дачу. Вони не відразу зрозуміли, що сталося. Будинок перетворився до невпізнання, ділянка розширилася, навіть корова з’явилася!

Я не став чекати запитань своїх дітей і розповів, що дуже погано почувався, бо виростив дітей, яким від мене треба лише гроші. Тому я позичив її гроші, які отримав, бо заклав будинок.

Завдяки різниці в сумах, які платили мені і які платив я, дозволила розширити ділянку і зробити ремонт в будинку. Я сказав, що свій будинок ніколи в житті не продам, але на дітей не ображаюся.

You cannot copy content of this page