Колишній дружині Олексій залишив будинок і багато вибачень

Я завжди трохи заздрила своїй подрузі. Ми з дитинства тісно спілкувалися і навіть деякий час були кращими подружками.

Однак в 16 вона виїхала за кордон вчитися, там і залишилася. А ось недавно приїхала і вирішила зустрітися. Я була дуже рада дізнатися, що у неї все добре. А ще Оля розповіла мені трохи про свою сім’ю.

Виявилося, що увесь їх добробут з’явився саме завдяки батькові. Оля пам’ятає, що ще в дитинстві рідко бачила тата, адже той постійно був в роз’їздах.

Спочатку, поки Оля була дитиною, він їздив до Польщі і заробляв там непогані гроші. Саме завдяки цим заробіткам батьки купили величезний красивий заміський будинок.

Потім Олексій взяв робочу візу в Америку і поїхав туди. Його не було вдома по кілька років. Зате він відправив Олю на навчання за кордон. Зараз вона живе в Данії і у неї вже є чоловік і дитина. А все завдяки батькові і його праці.

Поїздки Олексія в Америку повторювалися останні 15 років. І ось зовсім недавно, коли мама і тато відзначили срібне весілля, батько Олі вирішив … піти з сім’ї. Мати була в шоці.

Після такої заяви вона пару тижнів не могла перестати плакати. Сімейне життя була чудовим, ніяких сварок і розбіжностей не було. Та й як вони могли бути, якщо чоловіка по 2 роки вдома не було.

До речі, після останньої поїздки батько Олі постійно був у поганому настрої. Через пандемію він не зміг повернутися у визначений термін. Всі думали, що він був засмучений через роботу. Виявилося, це було не зовсім так.

Багато років тому, під час першої поїздки в США, Олексій зустрів там свою співвітчизницю. Спілкуватися було особливо нема з ким, ось вони і зійшлися.

Дружба давно переросла в щось більше. Тепер вони разом хочуть жити тут. Колишній дружині Олексій залишив будинок і багато вибачень.

You cannot copy content of this page