Колишня казала, що я маю квартиру залишити їй, неважливо, що ми не перебували в офіційному шлюбі

Трапилася в мене історія одна. Думаю вам буде цікаво.

Сам я програміст-початківець, тільки закінчив профільні курси. До цього ходив до інституту, але так як це ж молодість, на пари я, відверто кажучи, ходив не дуже часто. А там викладачі, а не вчителі. Всім начхати, хочеш ти вчитися чи ні. Ходиш на пари чи працюєш. А може, просто вдома лежиш, в іграшки граєш.

Відповідно, я не дуже переживав із цього приводу. Батьки переписали на мене однокімнатну квартиру, приїжджали десь раз на місяць. А більше жодного контролю я не відчував. Отже, самі розумієте, моє навчання не надто задалося. Я, звісно, ​​намагався тягнути. Та й розуміння комп’ютерних мов зараз оплачується дуже добре. Але були справи й цікавіші.

Коли я вдруге мало не вилетів на четвертому курсі, взяв себе в руки і сів таки за навчання. Дякую одногрупнику. Я допомагав йому з деякими проблемами, а він витрачав свій час, розповідаючи на практиці, як треба кодувати. Якось закінчивши інститут, я зрозумів що, насправді, знань у мене немає. І про високооплачувану роботу я можу лише мріяти.

Довелося шукати підробіток і розбиратися у всьому ґрунтовно. Десь у цей період я познайомився з дівчиною. І одразу ж закохався. Трохи про неї: гарна, струнка, висока. Закінчила педагогічний, але теж зрозуміла, що треба рухатись у якомусь іншому напрямку. На позичені у батьків гроші пішла на курси дизайнерів. Що ж, також непогано.

І ми стали жити в мене. Вдень я працював, а ввечері приходив і сидів за ноутбуком до ночі. Юля вдень теж була на роботі та двічі на тиждень їздила на курси. Весь час вона сиділа в мене. Іноді робила прибирання. Іноді готувала. Але найчастіше вечерю робив я. А що вдієш: вона мені подобалася, плюс я знав, що вона єдина дитина в сім’ї. Самі знаєте, їх часто балують.

Юля багато сиділа в соціальних мережах, цікавилася ремонтом, косметикою, всякою нісенітницею, якою буяє інтернет. Спершу мене це мало хвилювало. Але коли в черговий раз приходиш втомлений і голодний з роботи, а на вечерю дуля, її телефон хотілося зламати об стіл.

До речі, всі фінансові витрати були за мною. Я ж чоловік. З іншого боку, мої батьки мали таку саму ситуацію, тож я особливо не скаржився. Через пару місяців Юля заявила, що їй некомфортно у моїй «берлозі». І нам потрібно зробити ремонт. Перетягнути старі шафи по кутах кімнати (роблю я), а вона їх перефарбує (природно, фарба, лак та все інше на мені).

Сказано зроблено. Стало не набагато затишніше, але поради з інстаграма не можуть бути поганими. Я думав, що вона заспокоїться. Але потім їй захотілося відпочивати. На мої слова щодо нестачі часу та грошей ніхто не звертав уваги. До речі, курси Юлі вже закінчилися, але шукати нормальну роботу їй уже і не хотілося.

Не буду нудити вас марним очікуванням: я взяв відпустку на тиждень, і ми злітали в іншу країну. Дякую друзям, які позичили грошей. Кілька тижнів пройшли тихо, і в дівчини знову «зачесалося». Вона захотіла провести новорічні свята у дуже недешевому готелі. А для мене на той момент будь-який готель був дорогим. І тут я не витримав.

Був скандал, речі літали квартирою. Крики, гвалт. Навіть сусіди стукали по батареї. І раптом я зрозумів, що мені набагато простіше одному. Навіщо рятувати союз, який витягує з тебе всі соки як морально, так і фізично? Крапля по краплі нерви здають. Але й, з іншого боку, так само поступово йде і кохання. Я задумався і зрозумів, що не маю почуттів.

Запропонував розійтися. Вперше за все наше спільне життя. Думав, це буде порівняно з бомбою. Але не так. Юля сіла в крісло, помовчала і подивилася мені просто у вічі.

«Добре. Нехай буде так, якщо ти хочеш цього. Сьогодні ж збирай речі та вали. Більше перебувати з тобою в одній квартирі не хочу».

Від такого нахабства у мене навіть ком у горлі утворився. З чого я маю залишати комусь власне житло, ми навіть не розписані?!

«А тому! Ти знаєш, яке у мене становище. І як справжній мужик маєш піти. Я що дарма стільки часу витратила на прибирання, готування? Та я тут перестановку зробила, що хоч не соромно на поріг зайти!»

Далі я перейшов на нецензурну лайку і виставив її за двері. Тільки таксі викликав, та й то не знаю навіщо. Зважаючи на те, що телефон вона не відпускає ні на секунду, могла б і сама це зробити. Більше ми з колишньою не розмовляли. Не зустрічалися і не говорили телефоном. Спочатку було незвично. Але потім я зрозумів, що часу на свої справи в мене побільшало. Як, загалом, і грошей.

Моє домашнє навчання закінчилося і я влаштувався на фірму. Поки що рухаюся у цьому напрямі. Від знайомих дізнався, що колишня так і не скористалася знаннями з курсів і продовжує займатися тим, чим і займалася. Вважай, тисяча доларів коту під хвіст. Але я певен, когось вона собі знайде. Надто вже зовнішні дані гарні.

Тепер я живу сам, але є подруга. Ми бачимося не так часто, як би хотілося. Але мене особисто все влаштовує. Навіть якщо зійдемося, перший місяць говоритиму, що квартира орендована. Гроші планую віддати всі до копійки, але перевірити людину треба. Якщо вам здається, що ваша дівчина сильно знахабніла, подумайте. Можливо вам і не здається.

You cannot copy content of this page