Родинні історії

Кожен крутиться як може. А свекруха вирішила на голову сісти та звісити ніжки. Добре влаштувалася…

Моя свекруха покладає великі надії на свого сина. Вона вважає, що того як вона піде на пенсію син її забезпечуватиме. Для мене нещодавня розмова зі свекрухою на сімейних зборах була нелегкою.

Вона заявила, що кілька тисяч зі своєї зарплати мій чоловік має віддавати їй, інакше самій їй не впоратися Свекруха йде у заслужену трудову відпустку вже через місяць. Вона живе одна у двокімнатній квартирі.

Тепер вона хвилюється, що без роботи їй буде дуже важко. Воно й не дивно, адже свекруха не має ніяких захоплень. Вона тільки іноді виходить у двір свіжим повітрям на лавці подихати та з подружками попліткувати.

А от мене турбує зовсім інше. Щороку збори до школи проходять зі скрипом та спустошують наші кишені. А тут тиждень тому свекруха зібрала сімейну раду щодо її виходу на пенсію. Заявила, що їй грошей не вистачить на життя.

Відносини у нас склалися не дуже хороші. Після весілля нам довелося пожити у свекрухи в квартирі, поки ми шукали орендоване житло. Та й із роботою було туго.

Довго з нею жити ми не змогли, щоб не псувати стосунки ще більше, знайшли маленьку квартирку та з’їхали. Потім поступово на відстані почало здаватися, що відносини почали налагоджуватися. Але близькими людьми ми так і не стали. Коли з’явився син, то вона особливої уваги на нього не звертала.

Допомагала, лише коли ми зашивалися на роботі і доводилося залишати сина в неї. Хоча, гадаю, ми б і без її допомоги обійшлися. Син вже виріс, йому 13 років. Він сам може приготувати собі сніданок та зібратися до школи.

Два роки тому ми купили дачу, маленьку таку, але досі руки не доходили навести там порядок. Справ вище даху як і витрат. Зі свекрухою ми бачимося у свята, телефонуємо рідко. А тут вона прямо зачастила до нас у гості.

Вона чекає на повну віддачу від свого сина. Звичайно, їй нема на кого більше покластися. Але не на шкоду ж нашій родині. Чоловік уже готовий півзарплати їй віддавати, аби вона на життя не скаржилася.

А мої батьки, між іншим, їй ровесники й досі працюють, щоби не сидіти у нас на шиї. Знають, що нам також непросто. Я працюю вчителем, а чоловік інженер, і він уже хоче другий підробіток брати.

Кожен крутиться як може. А свекруха вирішила на голову сісти та звісити ніжки. Добре влаштувалася. Живе одна, ні про що не дбає, то ще й грошей вимагає. У нас доходи та витрати на рік уперед розписані з чоловіком.

Ми намагаємося забезпечити синові хороше майбутнє, не для себе ж намагаємось. А відмовити матері мій чоловік не може. Отож і виходить, що доводиться шукати ще один заробіток.

Вам також має сподобатись...