Кожні вихідні чоловік приходить до нас в гості і починає вчити життя нашу дорослу дочку

Єдине хороше, що було в моєму першому шлюбі (який благо закінчився 9 років тому), це дочка. Чоловік хоч і виконував роль годувальника, але на сім’ю йому було максимально плювати. Я цього не витримала і пішла.

Аліменти він платив справно, але дочку майже не відвідував. Ми з нею вже змирилися з байдужістю батька і майже не думали про нього.

Зараз я знову заміжня. Цього разу вдало. У нас в сім’ї росте чудовий хлопчик, і я дійсно щаслива. Адже мій нинішній чоловік прекрасний сім’янин. А також йому вдалося налагодити чудові стосунки з падчеркою. Це дорогого вартує.

Звичайно, батько дочки не повністю зник з горизонту. Всі ці роки він дзвонив у свята. Але в цьому році з ним ніби щось трапилося. І раптом ні з того ні з сього він почав активно цікавитися своєю 17-річною дочкою. Почав регулярно дзвонити їй, розпитувати про все і навіть намагатися виховувати.

Нещодавно він висловив крайнє невдоволення тим, що дочка фарбує волосся. Я мало не розсміялася – вона почала фарбувати волосся ще рік тому. А зауважив він це тільки зараз.

Я намагалася йому пояснити, що нічого страшного в цьому немає. Підліток намагається знайти себе і пробує щось нове. Згодом пройде.

Це колишнього не заспокоїло, і він особисто поговорив з дочкою. Тепер вона з ним взагалі спілкуватися не хоче. Вона і до цього не особливо горіла бажанням слухати настанови батька, ну а тепер і поготів.

Для неї він вже давно не авторитет. Але в підсумку у всьому виявилася винною я. За словами колишнього. Нібито я закинула дочку, і всю увагу приділяю молодшій дитині.

Дійшло до того, що він почав погрожувати мені судом. Мовляв, відбере свою кровиночку у поганої матері. Ну ну. Скоро їй 18 стукне, до повноліття недалеко. Якщо хотів виховувати, то поїзд вже пішов. Але незважаючи на повну абсурдність затії, говорив він серйозно.

Цими вихідними він знову заходив поговорити з донькою про майбутнє. Та навіть розмовляти з ним не захотіла. І знову в цьому звинуватили мене. Коли він пішов додому, мені прийшла в голову думка.

Що якщо таким чином він просто хоче нашкодити нам? Адже він так і залишився самотнім, без сім’ї. І навіть дівчини у нього немає. Що якщо йому просто нестерпно усвідомлювати, що колишня сім’я прекрасно обходиться без нього?

You cannot copy content of this page